Állatok a tanyán

DeletedUser

Vendég
Üdv az lenne az ötletem, hogy a tanyán lennének állatok:szamár,ló,kecske.
Ezeket bizonyos összegért lehetne képezni.

A hasznuk a következő lenne:szamár 25%-kal gyorsabb a kereskedelem,ló 50%-kal gyorsabb kereskedelem,kecske 30db kecske=isteni áldozat.
Az isteni áldozat 10 óráig tart és 1 kutúra pontot ad.

Nos ez lenne az én ötletem remélem tetszik.:D
 

DeletedUser

Vendég
Üdv az lenne az ötletem, hogy a tanyán lennének állatok:szamár,ló,kecske.
Ezeket bizonyos összegért lehetne képezni.

A hasznuk a következő lenne:szamár 25%-kal gyorsabb a kereskedelem,ló 50%-kal gyorsabb kereskedelem,kecske 30db kecske=isteni áldozat.
Az isteni áldozat 10 óráig tart és 1 kutúra pontot ad.

Nos ez lenne az én ötletem remélem tetszik.:D

a kecskéhez:
Ha azt akarod hogy minden nagy befoglaljon téged is akkor oké, de ennek a kezdők nem örülnének ;)
másrészt a isteni áldozat 10 óráig tart? :O az iszonyat kevés, én 11 várossal 2 naponként tudok már foglalni, de így már naponta tudnék, a top-os játékosokról meg ne is beszéljünk :mad:
Azon kivül nem olyan rossz, csak hát a tengerre is gondolnod kéne, hogy mennek ott a szamarak?repülnek? :D
 

DeletedUser

Vendég
ok, javaslóm hogy szamár helyet a kikötőben legyen inkább kereskedő hajó és gyors kereskedő hajó, és az áldozat kb. 30-35 órás időtartalmú, az már megfelelő ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kidolgoztam egy új ötletet:a tanyán lehessen kutyát képezni.

A kutya haszna a következő:harcokban használatosak a védekezésnél jobbak mint a támadásnál.

A szamarat nem gondoltam eléggé át ezért helyette kereskedőhajó lenne amelyet a kikötőben lehet képezni és ugyanúgy 25%-kal gyorsabb a kereskedelem.

Ez lenne az új ötletem.:D
 

DeletedUser

Vendég
Kidolgoztam egy új ötletet:a tanyán lehessen kutyát képezni.

A kutya haszna a következő:harcokban használatosak a védekezésnél jobbak mint a támadásnál.

A szamarat nem gondoltam eléggé át ezért helyette kereskedőhajó lenne amelyet a kikötőben lehet képezni és ugyanúgy 25%-kal gyorsabb a kereskedelem és a gyors kereskedő hajó pedig a ló helyett lenne 50%-kal gyorsabb kereskedelem.

Ez lenne az új ötletem.:D

Az áldozat pedig 30-36 óráig tart.
 

DeletedUser

Vendég
A kecske jó ötlet
A többi sztem hülyeség,nem támogatom:)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is a kecske a legjobb de a többi is jó.pl.:kereskedő hajó:ha támadnak jól jön a gyors nyersanyag szállítás,kutya:ha alig van pénzed a katonákra akkor képezhetsz olcsóbban kutyát.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is csak a kecske tetszik. A kereskedelmi hajó ikariamból van, meg amúgy sem gazdálkodunk olyan nagy népességgel
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is a kecske a legjobb de a többi is jó.pl.:kereskedő hajó:ha támadnak jól jön a gyors nyersanyag szállítás,kutya:ha alig van pénzed a katonákra akkor képezhetsz olcsóbban kutyát.


Egy állatkertet nem szeretnél nyitni??:D
ló,kecske,kutya,szamár...
Esetleg postagalambok??:D
 

DeletedUser

Vendég
a kecske tetszik a legjobban, meg a kutya se olyan rossz ötlet, 0 népesség, aztán 8000000 kutya a városban! Na ezt foglaljátok be!
 

DeletedUser

Vendég
Csak hát elég húzós lenne kecskézni.

Most ahhoz, hogy ne kelljen 1m vastag port törölni a fesztiválról, ahhoz a kecskének irreálisan drágának kéne lennie egy kecskéhez képest.
Meg aztán nagyon nincs is kecskéhez való nyersanyagtípus.
Falábú, kőtestű, ezüstszarvú kecske?? :D

Meg aztán akkor meg be kéne vezetni a bikát, teheneket, mert Zeusz és Héra álltai ezek voltak.

És én úgy gondolom, ahhoz, hogy elégessünk (vagy levágjunk) 30 kecskét és a papok elmormoljanak pár imát, nem kell túlságosan sok idő. Tehát nem lenne jó, mert vagy túl rövid lenne, vagy egyáltalán nem valósághű.

Ezenkívül az áldozatbemutatáshoz áldozati oltárra is szükség lenne. :eek:


Kutya. Még ha 40-es is a tanyád, 8000000 kutáyt hogy lehetne eltartani? :eek: Azokat is etetni kell, vagy pedig egymás és az emberek közt fognak marakodni, járvány lesz, stb., tehát ha lesz kutya, akkor is fog lakosba kerülni
pl. 5 kutya = 1 lakos.


Szerintem a szamárral, lóval nem kell a játékot túlbonyolítani. A kereskedelem nekem most is megfelel.
 

DeletedUser

Vendég
nekem is, de én nem kutyákat hanem inkább zsoldosok képében tudnám ezt elképzelni, 7 napig maradnának (lehet kevesebb is), korlátozót mennyiség lehet 1 városban, mondjuk a Fönícia kereskedőnél lehetne venni ami jön 2.0-ban, egy kevéske ezüstbe kerülnének és mondjuk védekezésre lennének alkalmasak
 

DeletedUser

Vendég
nekem is, de én nem kutyákat hanem inkább zsoldosok képében tudnám ezt elképzelni, 7 napig maradnának (lehet kevesebb is), korlátozót mennyiség lehet 1 városban, mondjuk a Fönícia kereskedőnél lehetne venni ami jön 2.0-ban, egy kevéske ezüstbe kerülnének és mondjuk védekezésre lennének alkalmasak

ez is jo ötlet
 
Fent