Áldás, bonusz hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hali!
2 kérdésem lenne!
Egyik, a +50%-os nyersi termelést aktivizáltam Héránál, de nem adta 12 ora alatt!
Az áldás előtt is megnéztem a nyersi termelést, utána is, és a lejárat alatt is!
A kalmár aktív volt, de sehol nem találtam, hogy a varázslat ilyenkor nem mükszik!

A második, hiába győzök le katonákat pár napja az alfa szerveren, akár bónusz faluban, akár aktív játékos falujában, az agorán a diadalmenetnél nem növekszik a legyőzött katonák száma!

Ezekre szeretnék választ kapni, ezeknek mi lehet az oka???
 

DeletedUser

Vendég
kizart dolog. :)
ha bonuszfalvak alatt a sziget kozepen zold zaszloval jelzett falvakra gondolsz, akkor sajnos ki kell abranditsalak, hiaba talalsz ott csapatokat (felazadnak ellened) azokert nem kapsz harci pontokat.
tegnap valamelyest novekedtek a harci pontjaid, igaz nem sokat. tegyel be kerlek jelenteseket. lassuk miert is nem kaptal harci pontokat.

hera aldasaval kapcsolatban: ird mekkora banyaid vannak, mennyi a termeles elotte es aldas utan, aktivalva van-e a kalmar, a szigeteden melyik nyersibol van tobblet termelesed es melyikbol van kevesebb.
 

DeletedUser

Vendég
Hali!
kőbánya 286/372 kalmárral
ezüst 275/357
fa 310/402

A kalmár aktiv volt.
Az elköv 12 orában hiába néztem a bányák termelését, semmit nem növekedtek, pedig ment hérának az elégedettség varázslata.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Én is ugyanezt a varázslatot aktivizáltam. Bár levonta az áldásokat, mégsem aktivizálta azt. (Prémium nélkül vagyok-nincs kalmárom) Jelentést se kaptam róla, így most várhatok, míg megint feltöltődök áldással. Ilyenkor mi van?
 

DeletedUser

Vendég
Arany Probléma

Sziasztok!
aggastyan01 vagyok,a problémám,hogy az én meghívásomra regisztrálta magát csillag75 játékos és több mint 24h elérte az 1000 pontot,de én nem kaptam meg az utána járó 200 aranyat.
A kérdésem adott,hogy valami technikai hiba,vagy egy bizonyos idő után jár-e az arany vagy egyszerűen mi lehet a hiba?
Válaszotokat előre is köszönöm!
ui: a regisztrálását a tagnak jelentésbe megkaptam.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent