xTheicex legutóbbi tartalma

  1. Abbahagytam egy életre, nincs ennek már értelme

    Tökéletesen egyetértek..:D Sajnos a játék mechanikája ilyen, megéri, mert egy időután sok nyersanyagod van és bekell forgatni HP ra. Több ponton is rossz a játék mechanika, igazából nem is stratégia játék, hanem az egész arról szól hogy beforgasd a nyersanyagot minnél hatékonyabban..:D Furcsa...
  2. Kibeszélő: Mesembria

    És hány órakkor indul a szerver?
  3. Kibeszélő: Új világ Június

    Az hogy 2-es vagy 3-as sebességen megy a világ, komolyan ezen mi dől el? MIből állna a cofig file ba bele írni hogy éjszakai védelem 1000% os legyen? és lenne plusz 600 játékosotok..pl.. És nem az lenne mint most 200 játékos és mindenkinek min 2 altja..
  4. Miért hagyom abba a játékot

    Azért komolyabb statra számítottam ilyen hozzászólás után..:D
  5. Miért hagyom abba a játékot

    Itt nem arról van szó hogy te egyedül mit csinálsz, hanem hogy alliance szinten megéri bármelyik stratégialag fontos várost lázítani hajnali 2 kor és bevédeni, megéri kiütni támadó városokat hajnali 3 kor, azért játszunk EU szerveren mert hasonló időzonában játszunk, érthetetlen hogy nincs...
  6. Kibeszélő: Új világ Június

    Több játékos problémája köztük nekem is, és ezért is hagytam abba a játékot, mert az éjszakai védelem nem sokat ér. Amikor már 2-3* megtámadnak hajnali 2-3 körül, és már napok sőt hetek óta ez miatt nem alszol akkor elég könnyen nyom az ember unistallt... Miért nem lehet az éjszakai védelem...
  7. Miért hagyom abba a játékot

    Több játékos problémája köztük nekem is, és ezért is hagytam abba, mert az éjszakai védelem nem sokat ér. Amikor már 2-3* megtámadnak hajnali 2-3 körül, és már napok sőt hetek óta ez miatt nem alszol akkor elég könnyen nyom az ember unistallt... Miért nem lehet az éjszakai védelem tényleg...
Fent