Advent

DeletedUser

Vendég
Én ezt akkor sem értem játszom több játékon is de ott mindig megmondják pontosan hol van az ajándék:(azért valaki átküldhetné privire a koordinátákat.Mindenhol segítenek de ezek szerint itt nem:(:confused:
 

DeletedUser

Vendég
*

Vagyis úgy értem hogy nem vettem el a 2. at de ma a harmadikat sikerült megtalálni akkor a tegnapit nem tom felvenni??????:confused::(
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem igen,de most feleslegesen nyomtad tele kérdőjellel az egész fórumot
 

DeletedUser

Vendég
?

én nagyon nem értem mert rámegyek a térképre odahúzom az egeret a jobb alsó sarokba a csomagra de nem írja ki hogy melyik tengeren van az ajándék hanem csak kibontódik :(
amúgy egyik szövitársam már leírta az összes koordinátát de nekem sehol sincs ajándék :( :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szia

Az adventi ajándék csak nálam nem működik? :(

A térképemen egyből ott van egy doboz a jobb alsó sarokban, de ha rákattintok, semmi nem történik. Ha föléviszem az egeret, akkor kiírja, hogy 'nap 1 - tenger xy'

Átnéztem a TELJES érintett tengert, és sehol nem látok se úszkáló palackot, se karácsonyfaágat, semmit, csak ez a doboz jön utánam :(

Konkrétan valaki meg tudja mondani, hogy hol hibázok? (félreértés ne essék, töröltem az összes előzményt, miegymást már, hogy az újdonság bevezetése ne okozzon gondot.)

Szia

Én sem találtam még egyetlen ajándékot sem, pedig átnéztem részletesen és tüzetesen minden nap az adott tengert.

Remélem más nagyobb sikerrel járt.

Hacsi
 

DeletedUser

Vendég
ugyanolyan doboz (csak nagyobb) úszik a megadott tengeren. Rosszul nézted át. A doboz ott van. ÉS az ajándék is benne. Első nap ezüst, második nap véletlen egységek voltak.
Nil
 

DeletedUser

Vendég
Ma 20 kardos van az ajándékban.
A 24-es tengeren van. (akinek a sarokban lévő ajándék nem írná ki melyik tengeren van)

Többet nem segíthetek, mert Messa mondta, hogy ne irkáljuk ide az ajándékok pontos helyét (az ilyen hozzászólásokat törli).
 

DeletedUser

Vendég
mi már mindegyik világon tudjuk az összes ajándék koordinátáját :D
na ezt übereljétek :D
 

DeletedUser

Vendég
én már december 1.je óta tudom az összeset, külön topikban így le van írva:
Alpha
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Béta
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Gamma
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Delta
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Epszilon
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Zeta
day.1. x...y....
day.2. x...y....
...
Ez így van az összes világban:D
Na ezt über-supereled...
 

DeletedUser

Vendég
Én deltán az összeset összedtem már amit eddig lehetett pechesek:p:p
 

DeletedUser

Vendég
átfésülés:

legyen a célterület a 24-es tenger.

térképen beírod koordinátának: 200, 400. ráböksz mellette a nyílra.
ezután:
bökés második koordináta, második koordináta +3, bökés nyíl... ezt egészen 499-ig.
utána ugrasz 205, 400-ra és újra
utána ugrasz 210, 400-ra és újra... stb...

Ma külön szerettem, mert nagyon az elején volt :D viszont a módszer használata közben nagyon csuklana a koordináta kiagyalója, ha pl a 285,468-at találta volna ki :(

Privátban engem is érdekelne egy Alpha sor :D
 

DeletedUser

Vendég
hát én csak a gammán találtam meg,de ott az összeset,privát ban megadom ha kéri valaki!!!:eek:
 
Fent