Advent

DeletedUser

Vendég
Nagyon jó naponta ajándék szerencsére sok nyersi is van :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi is már elseje óta tudjunk minden szerveren minden napra :)
 

DeletedUser

Vendég
H:Dalgassatok ti szerencsesek vagytok , napok ota csak keresek es nem lelek semmit ! ( meg egy papirfecnit sem , amit otthagytak bontas utan ););)
 

DeletedUser

Vendég
könnyű annak, aki szövetségben van :( és mi van szegény magányos tengeri medvékkel? :( tényleg dobhatna walaky privátban egy alfás listát. Nincs kedvem még 3 hétig egy-egy órát elszúrni, ha nem feltétlenül szükséges :D
 

DeletedUser

Vendég
;)
Ja:)
Bizonyára itt csak azt kéne hogy párat tudunk;)

Viszont én nem beszélek privátban se:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én csak párat tudok,és nem mondom meg senkinek,visszavonva előző mondásom!!!
 

DeletedUser

Vendég
könnyű annak, aki szövetségben van :( és mi van szegény magányos tengeri medvékkel? :( tényleg dobhatna walaky privátban egy alfás listát. Nincs kedvem még 3 hétig egy-egy órát elszúrni, ha nem feltétlenül szükséges :D

Átküldhetem neked alfán privátban. Ott is Felix vagy igaz?

Annak viszont, hogy szövetség nélkül vagy, más hátránya is van.
Úgy valószínűleg hamar kiszúrnak maguknak a hódítok :(
 

DeletedUser

Vendég
ja szerintem igen,,,de úgy látom ,már bekerül az alfa világban az első 100 játékos közé
 

DeletedUser

Vendég
Átküldhetem neked alfán privátban. Ott is Felix vagy igaz?

Annak viszont, hogy szövetség nélkül vagy, más hátránya is van.
Úgy valószínűleg hamar kiszúrnak maguknak a hódítok :(

köszi a listát. Ne félts, nem most kezdtem az ipart ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ööööö.... 9 szintű a szenátusom.... mi a lótúrót kezdjek 60 áldással? Egyáltalán mi lesz belőle? (ha nem sikerült volna látni a problémát: templomhoz előfeltétel a 15-ös szenátus... tehát 6 szintet kéne húznom rajta éjfélig, meg még 5 szint falat és végül egy szint templomot.) Jól gondolom, hogy csak akkor van esélyem megszerezni ezt az ajándékot, ha a top100 összes játékosát megszállja a karácsonyi feeling, és rámnyomnak egy-egy Esküvőt? Meg elköltök saccperköbö 240 aranyat, hogy kész legyek éjfél előtt? ;(

Nem lehetne esetleg olyan engedményt tenni, hogy akinek nem sikerült a magasugrás decemberben, az beválthassa az ajándékot januárban? :$
 

DeletedUser4215

Vendég
koordináták

Légyszi küldje el valaki az alpha kódokat priviben. Elsején valaki feltette, de gondosan levették. Nem értem, hogy miért, mert a német szerveren mind fenn van az övék. Ott nem baj? Olyan lassú a gépem, hogy mire betölt egy oldalt addigra ugrik egy nagyot, és már lehet, hogy rég átmentem felette. Már 2 órája keresem a mait, de nincs meg. Kétszer mentem végig a tengeren. Nincs ennyi időm, és elég illúzióromboló ez a tű a szénakazalban efektus. Ha nem akarnak adni, akkor ne adjanak, de ennek így semmi értelme. Nem főállásban ezt csinálja az ember. Egyébként a keresgélésen kívül semmi baja a gépemnek, csak olyankor hal be.

Aki segít annak előre is köszi.
Unikornis
 

DeletedUser

Vendég
asszem most tépném a hajam, ha ezt másfél óráig keresgéltem volna :(
 

DeletedUser4215

Vendég
Köszi

asszem most tépném a hajam, ha ezt másfél óráig keresgéltem volna :(

A tegnapiról ugyan lemaradtam, de ennek mostmár vége egyszer és mindenkorra! :)

Ezeket a koordinátákat is átnéztem legalább 3*. (saroktól sarokig mentem) Valószínűleg csak nem töltődött be rendesen. :(

Köszönöm a segítséget. Mindkettőt :)
 

DeletedUser

Vendég
mi volt ez a mai ajándék, csak nem az egyik csodáról kép? :mad:
 
Fent