Új profilbejegyzések

Üdv!Régóta játszom ezt a játékot már csaknem 6 éve.Szívesen csatlakozok olyan szövetségekbe, ahol ismerős arcok várnak.
Üdv Moira!
Szeretném bejelenteni, hogy a 'Gyakran ismételt kérdések a szankciók kapcsán' fórumtémában, a '3. Mi a fellebbezés menete?' alcímnél: "[...]Ekkor a német vezetőséhez lehet fellebbezni,[...]", a 'vezetőséhez' szó el van írva.
További szép napot!
Valaki megtudná mondani hogy a jelenlegi aktív világok közül melyik a leggyorsabb?
  • Like
Reakciók: Axelard
Axelard
19.-én indul 4-es sebességű világ, azon megéri elkezdeni ha gyorsat akarsz.
Helló !
Szerinted az FAIR PLAY hogy csak úgy elveszítek a városokat ,egy Talosz nevű szörnnyel ?
Miért nem lehet csak simán le zárni a világot ?
Miért kell elvenni azt amiért az ember már egyszer megküzdött ,hosszú hónapokon keresztül építgetett ?
NEM ÉRTEM
helo
azt szeretném kérdezni,hogy nem lehetne megváltoztatni,vagy szabályozni,athene bölcsesség azaz bagoly áldást,mert szerintem olyan kicsinyes és idegesítő,mikor elindítok 2-3 támadást és 2 perc mulva már tudja mi a helyzet,ezt betiltanám,vagy több áldásért lehetne ,mint 120,pl érhetne 500 áldást,vagy helyette mást tenni..mert nagyon unalmas és idegesítö már,köszi
Moira
Sajnos erre nincs mód. A bagoly egy stratégiai elem. A saját támadásaidat le tudod védeni részben vagy egészben, illetve ha több támadást is indítasz, nem lesz mindre áldása.