Zuretha

  • Témaindító DeletedUser10343
  • Kezdés ideje

DeletedUser10343

Vendég
A hajók támadó és védekező értékei nőnek "x" %-al amíg Zuretha mellett harcolnak. Ezzel a hőssel van némi gondom. Ha a tengeri egységeket támogatja akkor miért kell, hogy a csatában a szárazföldi egységekkel megküzdjön. Ahogyan a Hidra tengeri támadó és védő értéket kapott egyedül állóan a mitológiai lények közül , így véleményem szerint a hajókat támogató Zuretha is kaphatna , hiszen sok csatába nem is küldünk csak támadó hajókat, így a szárazföldön már pár tucat katona megöli a hőst és újra kell éleszteni.
Szeretném tudni , hogy kinek mi erről a véleménye, meglátása
 

DeletedUser

Vendég
Szia Doki! :)
Szerintem ez egy "bug". Mivel Zuretha a tengeri haderőt támogatja, így nem is kellene neki küzdeni a szárazföldiekkel. Szerintem sem logikus, hogy vízen támogat, de szárazföldiekkel harcol. Inkább vízen lenne akkor valami támadóértéke. Egy full jelzős várossal indítva elég vicces, hogy pár milícista is lenyomhatja, amit akár 8-9 óra regeneráció is követhet. Remélem, hamarosan javítják!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10343

Vendég
Összefoglaló:
Zuretha a hajókat támogató hős ezért tengeri támadó védő és ehhez megfelelő gyors sebességet kellene kapnia

Jelenlegi állapot
jelen állapotban egy jelzős haddal elküldöm Zurethat és a szárazföldiek megölik, pedig a hajóhad nem is velük küzd

Leírás
Zuretha tengeri támadó és védő értéket kellene kapjon ha már a vele együtt harcoló hajók támadó és védő értékét növeli
a sebességét is ezek fölé kellene emelni , úgyis a leglassúbb egység sebességével mennek

Visszaélés
Ezzel a lehetőséggel nincs mit visszaélni hiszen csak egy jogos életben maradás kérünk győztes csata esetére


Vázlatrajz
-

Érvelés
Tengeri egységek hőse
 

DeletedUser10343

Vendég
Tisztelt Supp. Zuretha a a hajókat támogató hős, jelezzétek már a készítőknek , hogy gond van vele! 10X-es túlerőben a tengeren a szárazföldön 1 alacsonyabb szintű hős 2 kardossal a háta mögött megöli

Az új frissítések sem tartalmaztak javítást!!! Megírjam én?
 

DeletedUser9070

Vendég
Tisztelt Supp. Zuretha a a hajókat támogató hős, jelezzétek már a készítőknek , hogy gond van vele! 10X-es túlerőben a tengeren a szárazföldön 1 alacsonyabb szintű hős 2 kardossal a háta mögött megöli

Az új frissítések sem tartalmaztak javítást!!! Megírjam én?

Kedves Játékos!

Megtettük az észrevételeinket ezzel kapcsolatban.
Azonban, mint minden fejlesztési munkának, ennek is van egy ütemterve, ez nem olyan hiba, ami súlyosan befolyásolná a játékot (tudom, hogy ezzel a mondattal vitát robbantok ki, de objektíven ez az igazság), így NEM fog prioritást élvezni. (Hovatovább az sem biztos, hogy változtatni kívánnak rajta).
Ha megtudjuk, mikor javítanak ezen a helyzeten, ha javítanak, azt, mint ahogy az összes frissítés tartalmát, közzé fogjuk tenni.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek, és örömmel vettem tudomásul, hogy hamarosan javítják hibát :D
 
Fent