Zsákmány látható

DeletedUser

Vendég
Először is bocs az új témáért, de nem találtam ilyet.

Szerintem hasznos lenne, ha megtámadok valakit, akkor még a támadás beálításainál, látni lehetne a menetidő és az érkezés mellett, a zsákmányolható nyersanyag mennyiségét. Így nem kellene számolgatni, vagy találomra megadni a sereget, ha tudom, hogy annyi is elég a támadáshoz és hatékonyabban lehetne szétosztani a sereget.

Mit gondoltok?
 

DeletedUser

Vendég
Kémlelj támadás előtt, és akkor fogod látni a zsákmányolható nyersanyag mennyiségét. De ez a mennyiség függeni fog attól is, hogy a megtámadott játékos épp gépnél van-e, és így el tudja-e rejteni/költeni a nyersiket.

Ja, és tudom, most jön az, hogy "de hasznos lenne azt is látni, hogy gépnél van-e" :)
 

DeletedUser

Vendég
van egy olyan Script ami mutatja hogy mennyi nyersanyagot hozol támadáskor és még szabályos is ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kémlelj támadás előtt, és akkor fogod látni a zsákmányolható nyersanyag mennyiségét. De ez a mennyiség függeni fog attól is, hogy a megtámadott játékos épp gépnél van-e, és így el tudja-e rejteni/költeni a nyersiket.

Ja, és tudom, most jön az, hogy "de hasznos lenne azt is látni, hogy gépnél van-e" :)

Nem nem! Félreértettél. Azt szeretném látni, hogy a katonáim mennyit bírnak el. Ha küldök párat ebből párat abból, mindnek más a teherbírása, és szeretném látni összesen menyi nyersit tudok elhozni. Így nem kell számolgatni, hogy mégis hányat kell küldeni, hogy elhozzam az összes nyersit.

Am nem érdekel, hogy valaki gép előtt van-e. Az csalás.
 

DeletedUser

Vendég
Kösz, ezt eddig nem tudtam. De lenne két kérdésem: Működik ez chrome-nál is? És ha igen, hogy kell installálni? :D

Nem kell válaszolni, már rájöttem. =)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent