Zeus

DeletedUser

Vendég
valaki elmesélné nekem hogy zeus-nál mi értelme van a villámnak???? a saját városomban megrongál egy épületet... LoL
 

DeletedUser

Vendég
Ha más városára varázsolod, akkor annak rombolja le egy épület szintjét. (a sajátodra nem érdemes)
 

DeletedUser

Vendég
Egy pillanat.

Poszeidónnak van egy földrengés nevű varázslata. Azt sem érdemes magadra (vagy szövetségesre) lőni, mert nem tesz jót a falnak :)
(csak nehogy azzal is így járj)
 

DeletedUser

Vendég
sose kapkodjatok mikor áldásokat atok mert én már többször is beleestem abba hogy fát kartam adni magamnak és megcsúszott a kezem és 3 szintet esett a falam. szóval ha áldást adtok magatoknak barátaitoknak csak nyugalom.
 

DeletedUser

Vendég
Nem akartam új témát nyitni neki zeusz dühével kapcsban lenne egy kérdésem. Ugyebár a szárazföldi hadsereg 10-30%-át pusztítja.Értelem szerűen csak támadó seregre küldhetem. De ez a támadó sereg csak a szigeten lakó sereg lehet? Tehát mikor jönnek hajóval támadni illetve foglalni ugyebár akkor is jön egy rakás jelző meg szállítóval a sz-f sereg. Ezekre is lehet varázsolni és ha igen,hogy? Mert gondolom amíg tengeren vannak nem engedi rányomni. Vagy csak akkor használható ha szárazföldről támadnak meg a szigeten lévő városból? Mert arra jelenleg az esély 0.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Nem csak a szigeten lakó sereget pusztitja el. Ha tengeri támadás jön, akkor rálépsz a támadás információjára, ott a varázslatok, és Zeus dühe. Nekem engedte a rendszer tengeri seregre rádobni a varázslatot.
 
Fent