Zene a játékban

DeletedUser

Vendég
Szerintem lehetne valami zene a játékban.Nekem legalább is érdekeseb ugy ha szol a zene:D,Várok kommenteket.Tudom hasznunk nagyon nincs belőle csak tul nagy a csend
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem jó így...ennek nincs sok értelme..
Ha zenét akarok hallgatni kapcsolok winamp-ot vagy felnézek youtubra és stb. :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Nálam is most megy a zene, miközben ezt írom :D

Nem kell ahhoz játékban egy ilyen funkció. Winamp szerintem is tökéletes :)
 

DeletedUser

Vendég
Idegbajt kapok a zenélő weblapoktól. Hacsak nem én magam akarom a zenét (youtube). A játék nem ilyen. Ott játszani akarok, nem pedig egy fölösleges adatforgalommal járó, mások ízlését tükröző zenét is hallgatni.

Ha már adatforgalom: a játék eleve elég nagyot generál. Zenével még lassabb lenne. Kösz, nem.
 

DeletedUser

Vendég
Ha fizeted a szerzői jogdíjakat (nem kevés), akkor elvállalom a műsorvezető szerepét. Ha ilyen be lenne vezetve, akkor onnantól nem ingyenes játékkal játszanál.
 

DeletedUser

Vendég
Ha az InnoGames szerez saját zenét hozzá, akkor de. A zenélő weblapokat viszont akkor is utálom :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem fizetem nincs annyi pénzem se szerintem csak jo lenne egy kis zenét is hallani
 

DeletedUser

Vendég
Nincs értelme

A zenének nincs értelme. Én nem azért játszok mert, hogy játék közben zenét hallgassak. Én azért játszok mert Király a játék úgy ahogy van. :D:D
1.- Nincs értelme mert erre elég fellépni addig amíg támadást indítasz stb (Bár én mindig belépve hagyom lementem a tálcára.) és azért menjen rajta egész nap a zene mert mindenki fellép egy ideig??? :confused: :confused:

Tehát az ötleted nem jó...
 
Fent