YouTubon Videó a Grepolis alapokról

DeletedUser

Vendég
Hello.
Jók lettek a videók legalábbis nekem segítettek ma fogom megnézni a negyedik videót mert már a többivel végeztem.
 

DeletedUser

Vendég
Kiváló. Az ötlet is és annak megvalósítása is. Én is, aki már viszonylag ismerem a játékot, találtam benne új információkat. Ezeket fel is fogom használni.
A 2. videóban említed, hogy Héra Elégedettség áldását még nem próbáltad ki úgy, hogy visszahozza-e a milícia által elvett 50%-ot. Kipróbálni még én sem próbáltam, de logikusan megpróbáltam végig gondolni, és szerintem nem.
Ha a milícia behívása után használod az elégedettséged, akkor az alaptermelésed 50%-val kapsz többet. De az alap termelésed ebben az esetben a normális fele. Így a felének a felével kapsz többet:
Pl: 1000 az alap termelés. Behívod a milíciát: -50% > 500 az alap termelés. Használod az Elégedettséget: +50% > 500-nak az 50%-a 250. Tehát csak 750 lesz 1000 helyett.
Ez nem bizonyított, de logikailag így lenne a normális.
További kellemes játékot kívánok:
Thor Fuvadorus
 

DeletedUser

Vendég
Milícia + elégedettségnél a termelés 75%-os.

Két úton lehet kiszámolni:
1.) alaptermelés = 100% >>> elégedettség +50% >>> 150% termelés >>> milícia -50% >>> 75% termelés, mivel 150/2 = 75
2.) alaptermelés = 100% >>> milícia -50% >>> 50% termelés >>> elégedettség +50% >>> 75% termelés, mivel a +50% az megegyezik a x1,5-tel, vagyis 50*1,5 = 75 (az x és a csillag szorzást jelöl)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel a számolás csak abban az esetben igaz, ha a fejlesztők is úgy gondolkodnak mint mi(ez sokszor nincs így), ezért kipróbáltam :)
Örömmel jelenthetem, hogy a sorrendtől függetlenül 75% termelésre számíthasz a milícia lejártáig, azon kívül 150%.
 

DeletedUser

Vendég
Örülök, hogy kipróbáltad. Mostmár biztos az, amit gondoltam. Legalább én is tudom, mire számítsak.
 

DeletedUser8236

Vendég
Sziasztok:)) Örülök, hogy ennyien érdeklődtettek a kis videóim iránt:)))

Ha van valami olyan amit nem mondtam el a videókban, akkor kérlek benneteket osszátok meg velem, és azokkal akiket érdekelne ez a dolog.

Én is már rég játszom, és lehet nekem már valami egyértelmű, de 1 kezdőnek nem.

Ha valaki kezdő Grepos, és valamire kíváncsi ami nem volt a videóban akkor kérdezzen itt, és megpróbálok rá válaszolni. Vagy valaki aki itt jelen van.

Köszönöm nektek, hogy végignéztétek a videókat, és hozzá is szóltatok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

A videókat belinkelem a klánban is, persze a neveddel együtt, hasznosak! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!!!!!!
Én most néztem mind a 4 et végig és nagyon tetszettek.
 

DeletedUser1598

Vendég
( Off: )

El... izélted a linket inkább...:S Nem lehurrogni akarlak, csak fórumon kicsit furán néz ez ki...
 

DeletedUser

Vendég
Nékem azt írta ez a video nem létezik...létezik hogy nem létezik? :)
 

DeletedUser

Vendég
azért nem létezik, mert rosz a link vagy törölték a videót!
 

DeletedUser

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent