Weboldal

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Elhatároztam;hogy szeretnék csinálni egy weboldalt a játékról;ahol tanácsok;és sok más lenne.Dobnátok egy pár témát;hogy miről írjak? :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!
Már régóta játszom a játékkal;és olyan oldalt szeretnék csinálni;ahol leírom a tudásom;ami az évek során összegyűlt :)
Aki nem ismeri nagyon a játékot;annak szeretnék segítséget nyújtani.Minden egy helyen :)
 

DeletedUser9344

Vendég
Üdv.

Az alapokat a wiki elég jól lefedi, így a nagyon alapokat könnyedén lophatod az oldaladra. :) Ha komolyabb, haladóbb témákba is belemennél, arra talán már nagyobb igény mutatkozna, és ez esetben érthető, hogy ötleteket vársz.

Ha így van, akkor tudom ajánlani GROM blogját: itt. (Angol tudás szükséges.) Rengeteg érdekes témába megy bele mélyebben, már a lefordításával sokat lehetne segíteni a friss játékosoknak, bár a tapasztaltabbaknak is nyújthat meglepetéseket egy két tipp. Sajnos már egy éve nem frissíti, de így is nagy adag tudás van rajta felhalmozva.

Remélem segítettem.

- iamkplus
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Kérlek, arra vigyázz, ha az Innogames tulajdonában álló képet, vagy szöveget akarsz a weboldaladon megjeleníteni, akkor ahhoz az Innogames előzetes engedélye szükséges.

Porphyrion
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha témákhoz szeretnél ötletet én is azt tanácsolom, hogy ne a nagyon alapba menj bele.
Én általam ajánlott témák:

-Városkialakítás
-Épületet hányasra?
-Hogyan kezdjek? (tippek új szerveren való játékhoz [szerverállapothoz kötve {nyitás; közép; végjáték}])
-Stratégiák tippek

Én ezeket ajánlanám neked!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékos!

Kérlek, arra vigyázz, ha az Innogames tulajdonában álló képet, vagy szöveget akarsz a weboldaladon megjeleníteni, akkor ahhoz az Innogames előzetes engedélye szükséges.

Porphyrion

A wikiről se lehet képet szedni?És ezt az engedélyt hogyan tudnám megszerezni?
 

DeletedUser9231

Vendég
Üdv!
SZERINTEM...
2 lehetőség van engedélyhez hozzájutnod.
Megkeresed az Innogames elérhetőségét (ha jól emlékszek valahol fel van tüntetve) és írsz nekik németül vagy angolul egy kérést.
VAGY
Az ügyfélszolgálaton keresztül a magyar supporttal veszed fel a kapcsolatot megkéred, hogy az itteni support vezetője (Moira) lépjen kapcsolatba az Inno-val....
Sztem az előbbi megoldás tisztább és második nem is biztos, hogy bejön.
 

DeletedUser9302

Vendég
"Impresszum
InnoGames GmbH
Friesenstraße 13
20097 Hamburg

Fax: +49 40 7889335-200
Adóazonosító: DE264068907
Amtsgericht Hamburg, HRB 108973
Ügyvezető: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer

Adatvédelmi felelős a német szövetségi adatvédelmi törvény (BDSG) alapján

Ifjúságvédelmi felelős a német állami ifjúságvédelmi médiaegyezmény (JMStV) 7. §-a, a német médiaszolgáltatásokról szóló állami egyezmény (MDStV) 12. (5) §-a, valamint a fiatalkorúakra veszélyt jelentő nyomtatott és egyéb médiatartalmak terjesztéséről szóló törvény (GjSM) 7a. §-a alapján:
Dr. Christian Rauda ügyvéd, GRAEF Rechtsanwälte

E-Mail: info@innogames.com (Nem játéksupport, csak angol vagy német nyelven írj)"


Itt van az IG-nek az elérhetősége!
Remélem segíthettem.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Játékos!


Sikerült valamit előrelépned, vagy egyelőre még csak szervezési stádiumban van a weboldal?

Válaszodat előre is köszönöm!
 
Fent