Világok különlegess ététele

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
A világok izgalmassá tétele.

Jelenlegi állapot


Leírás
Az új világokban sokszor a legelején összeáll a nagy szövetség, amely végigveri a világot és megépíti a csodákat.
Viszont a paraméterek megváltoztatásával többet fordulna a kocka, és komoly feladat lenne a csodák megépítése.

Egy olyan világra gondolok, ahol a szövetségi létszám maximum 75 fő. A sok kis létszámú szövetség biztosítja, hogy ne tudjon összeállni egy 300-400 fős mindent megdöntő szövetség. Ebből következik, hogy a 7 csoda megépítése és uralása már kemény feladat lesz.
Lehet hogy hónapokig, akár évekig harcolnak a legkitaróbb szövetségek a győzelemért. Az új foglalási rend is fontos. Ha így foglalnak, a támadó beállítottságú szövetségek előnyhöz jutnak. (Mert ugye nem szűkséges védeni)

Az ötlet nem konkrét világról szól, nem konkrét számokkal ! Ne álljatok le hozzászólásokban vitatkozni, hogy 150 vagy 140 fő. Inkább az ötlet lényegét próbáljátok voksolni, hogy ez a sok kis szövetség összevisszasága jót tesz-e egy világnak

Visszaélések megelőzése
Nincs.

Vázlatrajzok
Nincs.

Érvelés
Élvezetesebb, sokoldalú lenne a világ.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem De nem ötlet formájában.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
150 fős szövi az hatalmas.
Ha azt akarod hogy ne álljon össze nagy szövi max. 50 fős legyen eg szövi
 

DeletedUser

Vendég
Az ötlet nem konkrét világról szól, nem konkrét számokkal ! Ne álljatok le hozzászólásokban vitatkozni, hogy 150 vagy 140 fő. Inkább az ötlet lényegét próbáljátok voksolni, hogy ez a sok kis szövetség összevisszasága jót tesz-e egy világnak

no comment
 

DeletedUser9302

Vendég
Akkor sincs igazad.
egy 150 fős szövetség hamar letarolja a világot.
Ahogy az előttemszóló írta legyen 50 fő.

A paramétereket meg nem váltogatják menet közbe.
Jó lenne, de ebbe nem megy bele az InnoGames.
 

DeletedUser

Vendég
Ennyire hülyén fogalmazok, vagy csak ti nem fogjátok fel ?

Én új világokra gondoltam. Ezt a kiírást rögtönöztem, nem gondoltam bele. Igazatok van, 50 fő. Amúgy ott van egy maximum is :) Én azt kérdeztem, egyátalán az, hogy ilyen apró mikrószövetségek csatároznak egymással az jóra vezetne-e
 

DeletedUser9645

Vendég
Izgalmasabb lenne a játék, mint hogy egy negy lövi szét a kicsiket.
Bár a sigma-n a KGB nagyot alakított a tömegszövijével.
De mégis ők a legerősebbek (vagyis most már nem).

Tehát jó lenne ha kevesebb taglétszám lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Már nem ők a legerősebbek, ebben igazad van :)
Elit Légió vezetése olyan jó, hogy legszivesebben oda jelentkeznék.
Szigmán sok a tömegszövi és ezért jó ott :)

Remélem majd eljut a fentiekhez és a kövi világ már jobb lesz :)

Mert ugye a csodák kora a mindent eldöntő dolog, a háború csúcspontja. Mielőtt elkezdődik a csodák kora, mindeki elfoglalja a helyét és biztosítja a csodáját. Ha lenne közel 100 kis szövetség, akkor lenne minimum 140 csodasziget...azért 140 sziget közül pont te építed fel, az már dicsőség
 

DeletedUser

Vendég
Az ötleted olyan dolgokat akar megreformálni, ami egyébként is tervben van, de ennél sokkal átfogóbb reform formájában. Maga a javaslat elég sok paradoxont és tévedést tartalmaz. Tételezzük fel, hogy elfogadják a javaslatodat - ami egyébként nem is újítás, mert most is lehetne akár 50 max-os létszámmal szervert indítani - és elindul ez a szerver. Szerinted mennyi időbe telne egy 50 fős szövetségnek világcsodát építeni? Még ez is megoldható lenne, igaz ez már nem a játék igazi lényegéről szólna. Na de az, hogy egy 50 fős szövetség 7 világcsodát uraljon?? Ahol aktív csapatok vannak ott ez kivitelezhetetlen. Soha véget nem érő szerver lenne belőle. Amit minden fórumon olvasni, hallani lehet, hogy a világcsodákat teljesen átalakítják, megszüntetik?, kivezetik a játékból ebben a formában. A játék célja a harc, a csodaépítés pedig a legózásról szól, megöli a játék szépségét, lényegét ebben a formában. Még az igazi katartikus élmény is elmarad, annyira belefáradnak, belefásulnak az emberek. Nem véletlen, hogy rengeteg szerverről kezdenek eltűnni az emberek csodák kezdetekor. Én abban bízom, hogy olyan végjátékot találnak ki, ami tényleg a játék csúcspontja lesz, egyaránt megoldható feladatokkal 50 és 400 fős szövetségeknek is.
 
Fent