Világ törlése

DeletedUser

Vendég
Helló!
Lenne egy kérdésem.Mégpedig a következő:
Két világban játszok,az Alphában és a Bétában.Viszont az Alpha világomat csak kíváncsíságomból hoztam létre,amúgy nem használom.Törölni szeretném, DE CSAK AZ ALPHA VILÁGOMAT,SEMMI EGYEBET. A Beállításoknál találtam egy Fiók Törlése fület,viszont megszeretném kérdezni,hogy tényleg csak az adott világot (jelen esetben az Alpha világot) törli-e,vagy talán az egész regisztrációmat?

Kérlek segítsetek,és ne OFFoljatok!
Ha lehet,olyan válaszoljon,aki már törölt!

Köszönöm.:)
 

Moira

Ex-CM
Sajnos ilyenkor a fiókodat törli, vagyis minden világot. Már jeleztem a fejlesztők felé, hogy szükség lenne egy világokra lebontott újrakezdés opcióra. Amint bővebbet tudok, jelzem.

Esetleges megoldásként lehet support segítségét kérni. Van olyan büntetés, ami lehetővé teszi az újrakezdést. Ezzel lehet "kicselezni" a rendszert, hogy adok egy büntetést azzal az üzenettel, hogy újrakezdési céllal, és akkor olyan, mintha akkor regisztráltál volna a világra.
 

DeletedUser

Vendég
Értem Moira,köszönöm.Nekem csak egy világ szükséges,a Béta.Az Alpha nem érdekel.Tehát aztmondod,semmi lehetőség nincs az Alphám törlésére? Hát,jó. Majd akkor lesz valahogy. Köszönöm :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok, valtozott valami azota?
ha valaki egy szerveren akarja torolni magat akkor az lehetseges? nem fog megszunni minden szerveren minden fiokja?
 

DeletedUser

Vendég
A törlés funkció még mindig a teljes fiókra vonatkozik. Ami csak szerverre hat, azaz újrakezdés. Ez minden jelenlegi városod törli a szerveren, tehát úgymond mondható rá, hogy szerver törlés funkció.(Nem egészen, mert a listából való eltűnéshez még mindig 14 nap inaktivitás kell arról a szerverről)

Dragonrk
 
Fent