Verziófrissítés 2.93

DeletedUser8635

Vendég
Üdv , én továbbra is tartom a véleményem , hogy ezzel a lépéssel az arany el inflálódott , mesterségesen el lett értéktelenítve , és emiatt be halt az arany nyersi kereskedelem , csak meg kell nézni a Pszí világ piacát.
 

DeletedUser10430

Vendég
Pszín már régóta nem ment a kereskedelem ezen formája. :)
 

DeletedUser10828

Vendég
Véleményem szerint az aranypiac jelen fejlesztéssel gyakorlatilag megszűnt, ellehetetlenült, nem tartom jó döntésnek.

A korábbi szabályok teljesen jók voltak, azaz, hogy minimum 10 aranyat fel kellett kínálni, ennél több szabályozás nem is kell.

Szerintem vissza kellene állítani a korábbi állapotot, az mindenkinek jó volt:
- Aki pénzért vett aranyat, továbbra is áldozna rá pénzt, akár többet is, hiszen reális arany mennyiségért tudott nyersanyagot venni a piacon.
- Aki pedig csak nyersanyagért vett aranyat, íly módon hozzá tudott jutni, és tudta használni a prémium funkciókat.

Ezek a lehetőségek most ezzel a fejlesztéssel gyakorlatilag megszűntek, az aranypiac így nem is működik, a pénzért aranyat vevők kerültek előnybe véleményem szerint.
 

Gitta72

Member
Az előttem szólok írását nem ismételném, de egyetértek velük.
Lenne egy kérdésem ..
Miért nem olvashatunk egyetlen egy olyan játékos hozzászólását sem most eme változásról akik a legjobban lobbiztak, hogy az aranykereskedelemben változások legyenek ? Kíváncsi lennék a véleményükre. Így elég furcsa, hogy pont Ők nem írnak semmit a fórumra, pedig most a játék üzemeltetői a kéréseiket vette figyelembe.
 

DeletedUser9484

Vendég
Szerintem a nagy részük nem magyar játékos volt, hanem külfdöldi. Elég kevés aktív magyar játékos van ahhoz, hogy valamit megváltoztassanak a kedvükért.
 

DeletedUser10571

Vendég
Így sokkal kevésbé éri meg az arany kereskedelem napokba(kb 5-6 nap) telik míg elviszik az ajánlatodat...de ahol vannak farmok ott még annyira sem éri meg....
A régi arányt hozzák vissza és kész :D

"Szerintem vissza kellene állítani a korábbi állapotot, az mindenkinek jó volt:
- Aki pénzért vett aranyat, továbbra is áldozna rá pénzt, akár többet is, hiszen reális arany mennyiségért tudott nyersanyagot venni a piacon.
- Aki pedig csak nyersanyagért vett aranyat, íly módon hozzá tudott jutni, és tudta használni a prémium funkciókat."

Ezzel értek egyet teljes mértékben
 

DeletedUser10430

Vendég
Igazából ez is kijátszható. ;)
A gyenge klánok, és a magányosan játszóknak hátrány ez tény és való.
 
Fent