Valaki nem tudja?

DeletedUser10320

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy hol lehet bejelenteni olyan játékost akinek 2 karaktere van 1 szigeten
Hol tudnám jelenteni meg hát kinek?
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben arra gondolsz, hogy egy ember játszik 2 különböző acc-ból, akkor azt a supportnak tudod jelenteni. Az ügyfélszolgálat rendszerén keresztül tudod ezt megtenni. Ők kivizsgálják és ha valóban így van, akkor szankcionálni is fogják. Beállítások--ügyfélszolgálat
 

DeletedUser5524

Vendég
ÜDV!
Kérdezném, hogy a játékba beintegrált Artemisza fiktív játékos harci / védelmi / pontjait miért kell kimutatni a rangsorban?
Mi értelme?
Tomylee
 

DeletedUser9302

Vendég
ÜDV!
Kérdezném, hogy a játékba beintegrált Artemisza fiktív játékos harci / védelmi / pontjait miért kell kimutatni a rangsorban?
Mi értelme?
Tomylee

Véleményem szerit Artemiszia egy olyan fiók mint a többi, tehát ugyanúgy be lehet lépni a fiókjába ..stb.
Ezen én is gondolkodtam és szerintem úgy oldotta meg a szerkesztőség, hogy a játékba, ahogy te fogalmaztál beintegrált egy fiktív játékost.
Viszont így a rendszer ugyanazon játékosnak kezeli mint a többieket.

Természetesen ez az én véleményem, semmi nem bizonyítja, az igazamat.
 

DeletedUser5524

Vendég
Sajnos választ nem kapok...
Láthatóan ez nem idegesíti a fejlesztőket.
Pedig menetet lehetne tekerni annak a fején, aki ennyire nagy-arc!
nem a fiktív játékossal van a gondom, hanem azzal, hogy a rangsorba bekerült!
aki nem érti miért "panaszkodom", az ne is válaszoljon!
 

DeletedUser

Vendég
Én speciel nem értem mi a problémád ezzel. Hátrébb kerültél eggyel a rangsorban? Mindenki tudja, hogy Artemisziának miért van annyi védőpontja. Darkest ismét hozta a formáját. Senki nem lép be ebbe a fiókba. A ranglistán való megjelenést azt indokolja, hogy a ranglista információval szolgál a játékosoknak. Mivel a városok nem kémlelhetőek le, ezért az egyetlen információ a harci pontok. Ebből tudod kiszámolni mennyi egységet ütöttél ki. Tehát szerintem ez a játékosoknak ad plusz információt.
 

DeletedUser5524

Vendég
Érdekes megközelítés!
Elfogadom, ámbár amit ütöttél azt nem fogod abból kiszámolni, hiszen az Ő pontjait a felesleges áldozataid gyarapítják!
A rangsor nem arra való, hogy holmi gépek csatájában a gépeket magasztald!
Egyébként igen is fontos, hogy korrekt legyen a teljesítményhez tartozó kimutatás.
A játékosoknak max olyan információt add, hogy mennyi f@rok lett végül, aki a gép ellen képes volt úsztatni a támadóit.
Lee
 

DeletedUser

Vendég
Azért ha valaki figyelmesen nézi a statot, akkor ez információ lehet. Ha például látod, hogy változik a pontszáma - főleg ha jelentősen- akkor tudod, hogy támadják. Mivel támogatni nem lehet, míg van egy darab védő is benn, valószínűleg senki nem úszik, csak miután tengeren védtelen indulnak szfivel. Ha tudod - márpedig amelyik szövi foglalt ilyet az tudja - , hogy kb. mennyi védő van benn akkor a HP változásból ( és a fal pontszámából) lehet informálódni, hogy mennyi fogyott a védőkből. Nem tudsz pontos adatokat kapni, de minden infó hasznos lehet. Egyébként én azt gondolom, hogy talán az event végén ezek a városok eltűnnek vagy szellemek lesznek. Bár a fene se tudja.
 

DeletedUser5524

Vendég
legyen úgy
egyébként ha ügyes vagy meg tudod nézni mi van a kikötőben
 

DeletedUser

Vendég
A kikötőt igen, tudod pingelni, de azt nem tudod mennyi szfi van benn. Nálunk az üpszilonon kb.: 160K népességnyi katona volt benn, de ez szerverenként változó, gondolom nálatok akár ennek a háromszorosa is lehet, míg máshol jóval kevesebb.
 

DeletedUser

Vendég
miért nem jó a grepolis??
több géppel és több nettel próbáltam de nem jó
 

DeletedUser10346

Vendég
Sziasztok valaki tud valamit mikor lehet belépni ujra a világokba. és most valaki betud lépni ha igen hogy és mikor.
 

DeletedUser10334

Vendég
Szia!
Senki nem tud semmit,tegnap ezért is volt vita itt a fórumon.Sajnos a Support tagok sem tudják,mikor lesz helyreállítva ez a hiba.Addig pedig sajna várni kell!
 

DeletedUser10346

Vendég
Szia és az eddigi városok meg maradnak vagy kezdhesük ujra az egészet. és most valakik betudnak lépni vagy abszolút senki se.
 

DeletedUser10334

Vendég
Én nem tudom,most jelenleg egy szerveren sem játszom.Még az a szerencse :D
De tegnap írták,hogy nem tudnak belépni,nem vagy ezzel egyedül.János emiatt bukott 30 várost...
A városokkal meg nem tudom hogy mi lesz,vagy hogy lesz e valami kárpótlás.
 

DeletedUser10346

Vendég
Szia akkor lehet ujra elindul és belépek egy városom se lesz.
 

DeletedUser10334

Vendég
Az meglehet..
Sokan buktak el várost,meg nem tudtak időzíteni emiatt..A fejlesztők már dolgoznak ez ügyben..
 

DeletedUser9156

Vendég
Be lehet lépni a játékba. Tegnap is be lehetett lépni, és azelőtt is. Csak volt amikor nehezebben ment, vagy sajnos tényleg nem volt elérhető. De jelenleg be lehet lépni.
Az a bizonyos játékos meg nem emiatt (vagy nem csak emiatt) vesztett városokat.

Szerintem kérdezd meg a Supporton, hogy miért nem tudsz belépni. Itt tudsz nekik írni: http://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/hu
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
kárpótlás?
jó vicc..:D
még ahol megkérdeztem azt a hsz is törölték :DDD
 

DeletedUser9156

Vendég
Miért adnának kárpótlást, ha egy globális hibáról van szó? Vannak helyzetek amikor lehetséges a kárpótlás, de egy globális hiba miatt miért adjanak mindenkinek kárpótlást?
Ha senkinek nem elérhető az adott világ, akkor nincs semmi visszaélési helyzet. Igen, sajnos lehetséges, hogy elúsznak az időzítések, de ez egy-egy verziófrissítésnél is megtörténhet. Akkor kapsz kárpótlást, ha a frissítés miatt nem éred el a világot? Szerintem nem.
 
Fent