Vérmező

DeletedUser11990

Vendég
Sziasztok Deklan vagyok . Igazábol azon gondolkoztam hogy a szövetségek közöttti háboruskodásnak lehetne egy ujfajta kihivása. Ez arrol szolna hogy lehetne nyitni egy külön Event szerüséget mint pl az olimpiáé, ami inaktiv mindadig amig az event elkezdödik.. (minden honap eslő vasárnapján este 9) addigis minden játékos számára látható a saját profilján belül az adott alkalmazás felület amibe annyi harci egységet belepakolhat amennyit csak tud vagy akar... amikor ugy gondolja hogy ennyi az annyi lezárja a felületet igy elküdvén harci egységeit a saját sövetség közös kalapjába... igy két szövetség között létre jöhetne egy un bizonyos kard ki kard HP -ra menö küzdelem. a gyöztes szövetség hp-ja egy közös kalapba kerülne és a event végén a gyöztes szövi tagjainak egyenlö arányba osztodna. pl : KIVÁLASZTOTTAK - DOMINIUM VÉRMEZŐ csata kezdete 07.03 21:00 .. kiválasztottak illetve a dominium egységeket toboroz a vége pl 18,000 - 17.000 egység csap össze ( véletlenség generatáros ) gyöztes kihirdetése , ( valahogy ugy ahogy város foglalásnál szokott lenni ) . és hp-k kiosztása utánna ujra indul a visszaszámlásás a kövi Vérmezöig. (Annyival potolnám hogy az Eventnek lenne egy kihivás gombja amivel az adott szövetségek ugye kihivhatják egymást.... ezt csak a vezetök tehetnék meg). Köszi elöre is megtisztelő figyelmeteket ... remélem elég érthetően leirtam :)
 
Fent