Vázlatrajz készítés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A minap személyes jóbarátommal aki szintén Grepolisozik kitaláltunk egy ötletet, amit szeretnénk feltenni a fórumra, de nem tudom, hogy hogyan kell vázlatrajzot készíteni. Van erre valamilyen program? A válaszotokat előre is köszönöm. Tisztelettel: k.balint
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Én általában GIMP! nevű programmal dolgozok, tudásában a Photoshophoz közelít, viszont teljesen ingyenes, és több platformon is fut, létezik Windows, Linux, MAC változata is, ráadásul komoly magyar fórumos támogatás áll mögötte.
http://www.gimp.org/

K.
 

DeletedUser

Vendég
Jó, köszönöm. És egész pontosan hogyan kell készíteni a vázlatrajzot? És hogy lehet képet beilleszteni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia!

Vázlatrajzot csinálni könnyű, vessétek rajzvászonra az elképzelésetek. Szerintem nem kell tökéletes formában, csak olyan vázlat szerűen. Az ebből mentett képet pedig a megfelelő fórumba fel tudod csatolni.

K.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Vázlatrajzot csinálni könnyű, vessétek rajzvászonra az elképzelésetek. Szerintem nem kell tökéletes formában, csak olyan vázlat szerűen. Az ebből mentett képet pedig a megfelelő fórumba fel tudod csatolni.

K.
No, és hova kell menteni a képet? Melyik oldalra(internet oldal)?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Én is a GIMP2 programot használom. A képet amit csináltál azt a gépedre mented el, utána pedig ide, a fórumra felteszed.
 

DeletedUser

Vendég
Ha a gépemen van, akkor ti hogy látjátok majd? Pár ötletnél a vázlatrajznál valami kepfeltoltes.jpg van, amire rá lehet kattintani.
 

DeletedUser9415

Vendég
Amikor írod a hozzászólásodat akkor előjön ez: SnapCrab_NoName_2014-2-5_18-48-44_No-00.png
Itt pedig van a 4. képecske. Arra rákattintasz és a számítógépedről felteszed a képet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm. A holnapi nap folyamán felteszem az ötletem a vázlatrajzzal.
 
Fent