Vásárlás

DeletedUser

Vendég
Vásárolni szerettem volna, dea fizetési mód kiválasztása után nem tudtam továbblépni. Segitsetek. Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Prémiummal kapcsolatos hibákat minden esetben az ügyfélszolgálaton keresztül jelezzétek, melyet a játékon belül tudtok elérni a Beállítások/Ügyfélszolgálat fül mögött.
 

DeletedUser

Vendég
aranyeső-szülinap

Szia!

Ma reggel utaltam pénzt a szülinapi arany akció miatt.
Nem értem, hogy kinek és milyen igazolást kell küldeni, hogy jóváírjátok ezt.

Kérlek, segíts.

Üdv. Hatsepszutot
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.

Ma megakartam lepni magam egy kis arannyal, ezért venni akartam telefonon aranyat, de azt írja hogy "Kérjük, próbálja újra később. A mobiltelefonon keresztül történő fizetés jelenleg nem érhető el"
Na, vártam 1 órát és újra megnéztem és ugyanez. Kb. mikor lehet újra telefonon aranyat venni? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ezt én is szeretném tudni, De én SMS ben szeretenék venni aranyat.

És ugyanazt irja ki mint neded
 

DeletedUser

Vendég
Előbb nekem sikerült veni. Úgyhogy próbáld meg most.
 

DeletedUser

Vendég
Itt is fel teszem a kérdést.
Én az előbb vettem 600 aranyat. A pénzt levonta a rendszer de az aranyat miért nem kaptam meg még??
 

DeletedUser

Vendég
Mint írtam, prémiummal összefüggő problémákat kizárólag az ügyfélszolgálati rendszeren keresztül (adatvédelem) tudunk megválaszolni, melyet játékon belül, beállítások/ügyfélszolgálat alatt lehet megtalálni.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen még soha nem történt! 3 SMS-t küldtem és egy árva aranyat sem kaptam. Segítség! Csak nehogy az Ügyfélszolgálatot mondjátok, mert az elérhetetlen!
 

DeletedUser

Vendég
Talán szolgáltatói hiba...
Melyik szolgáltatónál vagy?
Nálam Telenornál működött(ma délelőtt)...
 

DeletedUser

Vendég
Majdnem egy fél óra késéssel, de megjött! Köszönöm :))
 

DeletedUser1598

Vendég
Az aranyat nem kapod meg azonnal. Ez normális. Egy kicsi idő el kell, hogy teljen a vásárlás és az arany jóváírása között.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv segítséget szeretnék kérni mert az ügyfélszolgálatnál nem történik semmi 2013.01.11-én utaltam pénzt de méh mindíg nincs jóváírva és hiába küldtem el a jelentést az ügyfélszolgálatnak semmi és már a prémiumom is lejárt. Segítségeteket köszönöm Attila
 

DeletedUser

Vendég
Egyszer válaszolni fognak... Kevés a support azért van ez.. Ha nem válaszolnak akkor írd meg újból a leveled..
 
Fent