Városnézet

  • Témaindító DeletedUser9302
  • Kezdés ideje

DeletedUser9302

Vendég
Egy új ötlettel álltam elő.

Ez biztos leterhelné a rendszert, ezért ezt egy letölthető bővítménnyel oldanám meg, ami a Grepolis-hoz csatlakozik.


Az ötlet:

Egy 3D-s nézet kialakítása. Ehhez kellene a bővítmény.

A lényeg, hogy két emberként is sétálhatnál a városodban, 3D-s effektekkel. Egyik egy közember lehetne, útját mindig a tanyáról kezdené. A másik Te lehetnél mint uralkodó. Utadat, a Szenátusból kezdenéd. Kinézetedet akár testre is szabhatnád. De lehetne benne szenátor, és az épületekhez tartozó emberek, munkások.
Válthatnád azt is, hogy a kiválasztott személy saját szemével, vagy hátulról nézhetnéd a városodat.
Irányítása a W,A,S,D gombokkal történne. Este 9 után éjszakai effektek jelennének meg.
Be is mehetnél az épületekbe és intézkedhetnél (de csak ha az uralkodó képében járnál): toborozhatsz, fejleszthetsz (épület, akadémia), hadakozhatnál (Csak csapatok elküldése, amit a kikötőben tehetnéd meg, vagy az agórán)

Vázlatrajzom még nincs de készítem, ehhez ötleteket adhattok, hogy hogyan, egyelőre a legbiztosabbat, a szabadkezűt választom.

Ez tényleg csak bővítménnyel lehetne megoldani, vagy egy internetes oldallal, ahol beírod a jelszavad, neved és a megadott városodban már ott is vagy.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ha nem tudod megvédeni ami a tied, nem vagy méltó rá ,hogy a tied legyen!
 

DeletedUser8461

Vendég
Ez ugy hangzik mind az egyik tankonyvkiado (amit nem nevezek nevén) egyik CD-melléklete, amelyen a tortenelmet, es muveszettortenelmet tanulom. Ott lehet setalni a varosban.

Ezustsolyom, te egy kicsit lehetnel nyitottabb az otletekre, mindent leszolsz :) De most az egyszer egyet kell ertenem veled. Ez nem ide valo.

Ugyis tervezik a fejlesztok, hogy uj, kiegeszitett jatekfelulet lesz, hamarosan be is kerul a jatekba, de ilyenekre sajnos, mint ez, nem fog sor kerulni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon jó ötlet!És mint Tyron is írta tényleg van egy tankönyvkiadó ahol ha regized a könyvet néhol sétálhatsz.Ez jó ötlet élvezném!Vezessük be!És aki akarja letölti aki nem az nem.És szerintem a fejlesztőknek is jönne a konyhára... :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem hiszem, hogy meg lehetne csinálni!

De ha igen ki szánna rá időt?

De van még ötletem!
 

DeletedUser

Vendég
Ha feltétlen városban akarsz járkálni akkor töltsél le egy MMO-t. Túl bonyolult lenne, nem érné meg megcsinálni a fejlesztőknek.
 

DeletedUser9344

Vendég
Furcsa, hogy az emberek játszanak egy stratégiai, böngészőalapú játékkal, így szeretik, úgy szeretik, aztán hirtelen valaki MMO-t akar belőle csinálni.

Ez egy ilyen játék, aminek nem az a lényege, hogy járkálj a városban... Az ilyen ötletek valamiért rengeteg stratégiai játék fórumán szoktak szerepelni...

Nem támogatom. Ezzel konkrétan a Grepolisból egy MMO-másolat lenne.
 

DeletedUser9302

Vendég
AZ ötlet hibás, nem kivitelezhető, és értelmetlen, a szerkesztőséget kérem, hogy zárja le a témát!
 
Fent