Városfoglalás Lépésről-Lépésre (Gamma, Delta)

DeletedUser

Vendég
ha éppen felkelés van akkor ha küldök még támadó egységeket akkor azok az én egységeimet meg támadják??vagy ahoz támogatást kell küldenem?:confused::confused:
 

DeletedUser1598

Vendég
Szerintem te most a régi foglalási rendről beszélsz... ez itt az új foglalási renddel rendelkező (tudom, nem valami jó mondatszerkezet) világok fórumrésze...(Gamma, Delta)

Ha a te sereged akarod TÁMOGATNI, akkor minden esetben támogatást kell küldened a sereged tartózkodási helyére...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy mi kell még hozzá hogy felkelést szitszak
és utána foglaljak mert megvan a gy.hajóm,30 as akadémia azon belül a hódítás,20 raktár mivel a kerámia kész,raktár20.meg keresem a várost rá megyek támadás és csak a támadás van alul és semmi más nincs ott az opcio hogy feleklés robbantása.köszi a választ
ATTILA
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem tudjátok véletlenül,hogyha több városod van,az 1-böl kiküldesz a 2-be támogató csapatokat,és utána elfoglalják az 1-t,akkor a támogatásban lévő egységek is eltűnnek?
Köszönöm előre is a válaszokat!

Nos, kaptál egy olyan választ, hogy eltűnnek. Ez így nem igaz.
Nem eltűnnek, hanem meghalnak a támadások által, hiszen csak akkor tudja a gyarmatosító hajó elfoglalni a városodat, ha már minden szárazföldi egységet (beleértve a támogatásokat is) legyőznek a támadó egységek. Azaz, ha minden támogatásba küldött védelmed meghal vízen és szárazföldön, akkor tudja a gyarmatosító elfoglalni a várost.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
A foglalást követően eltűnnek. Nem meghalnak, hiszen csata nem történik. Elvesznek az éterben. Leteszik a páncélt és hazasétálnak szépen az eredeti városba, ahol szabad lakosságként fognak megjelenni.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Mi van akkor ha foglalnak, de a csapataim éppen egy falut fosztogatnak és nincs bent senki..... ha visszamennek a városba fel veszik a harcot?
 

DeletedUser

Vendég
igen, amint visszaértek /megpróbálják/ áttörni a védelmet
 

DeletedUser

Vendég
Ez a topic az új foglalási rendről szól.

Új foglalási rendben ha üres városba érkezik a gyarmatosító hajó a lázítás 12 óráját követően, akkor a támadó - ha rendelkezik az egyéb szükséges feltételekkel (kultúrpont stb.) - foglalni fog.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ,lenne egy kérdésem szellemvárost foglalnék és ki is pucoltam ,de ki kell-e fejlesztenem hozzá a hódítást (mert ugye lázítás nem kell) vagy nem?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a városfal meg tud akadályozni a foglalásban?
Le kell rombolnom?
 

DeletedUser6544

Vendég
nem kell lerombolnod! Az a lényeg, hogy az egységed be jusson a városba!
 

DeletedUser

Vendég
A városfal növeli a csapatok védelmi értékét (méghozzá elég jelentősen), a 25-ös ha jól emlékszem +162% (vagy valami ilyesmi) :)

És emellett növeli a város alapvédelmét. (260)

Vagyis ha nincs benn semmi, akkor is el fog hullani pár egység a támadó csapatai közül. Milíciákkal és 3000
védővel (ami szállítókkal együtt úgy 2 városnyi sereg) pedig akár 5 támadást is vissza tudsz verni.


Mást viszont nem csinál a fal.
 
Fent