Városfoglalás Lépésről-Lépésre (Alpha, Béta)

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek !

Először is köszönöm Shruikan kimerítő és hasznos tájékoztatását !

Másodszor pedig egy kérdésem lenne - bár még messze vagyok a szükséges feltételek meglététől - hogy ha elfoglalok egy másik várost, akkor tudom-e használni az azon a szigeten lévő npc falvakat, vagy csak maradnak a fővárosom szigetén lévők, amiket lehet farmolni ?

A segítséget előre is köszönöm.

Tisztelettel:

Stauf
 

DeletedUser

Vendég
ha olyan varost foglalsz el, amelyiken vannak npc falvak, akkor termeszetesen farmolhatod azokat is.

vannak szigetek ahol nincsenek npc falvak, logikusan kovetkezik, hogy azok nem farmolhatok mivel nincsenek... :D:p:D:p
 

DeletedUser1438

Vendég
foglalnak

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha foglalnak, de közben az én gyarmatosító hajóm úton van katonákkal, meg hadihajókkal az új város felé, akkor el tudják tőlem venni a falut? És ha igen, akkor az új falu megalapul? És ha igen, azt én honnan tudom meg?

Ha lehet gyorsan válaszoljatok, mert 9 óra múlva itt a foglalás.

Köszönöm.
 

DeletedUser1438

Vendég
Köszönöm a gyors választ. 9 órája írtam a kérdést, jelezve, hogy gyors választ kérek, mert épp foglalnak. Na a foglalás 10 perc múlva lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem válaszolunk, mert nem tudjuk, még nem tapasztaltunk ilyet.
Az adminok nevében nem nyilatkozhatok, de gondolom keresik a választ ők is.

Ha erre jársz, írd meg légyszíves: mi történt.
Így már tudni fogjuk mi is.
 

DeletedUser

Vendég
Szerverinformációk hiányában nem tudunk a kérdésre válaszolni. Érdemes megjelölni melyik szerveren játszol, vagy Ügyfélszolgálaton keresztül felkeresni minket, mert lehetséges, hogy olyan adatokra van szükségünk, amit ezen a felületen nem ajánlott kiadni, illetve nem is fogjuk kérni.
Elméletileg a foglalásod, ha nem verik le a csapataidat, akkor végig megy, de ha menet közben (előző várost elfoglalják) újrakezded a játékot, akkor lehetséges, hogy ezt a várost is elveszted. Erre pontos információt egyelőre nem tudok adni.

Dragonrk
 

DeletedUser1724

Vendég
Sziasztok!

Teoretikus a kérdés ugyan, de lehetséges.

Ugy láttam, hogy max 10 város lehet egy játékosnak. Ha ez megvan - utánna mi a játék célja? Mi motiválja az embert hogy játszon?
 

DeletedUser

Vendég
A következő 10 város :)
Több is lehet, csak a súgó ennyit ír
 

DeletedUser

Vendég
sikertelen foglalás

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
El szeretnék foglalni egy várost, elsőre nem sikerült, jó lenne tudni, hol hibáztam:)

Ami biztos, sem hajó, sem katona nem védte, mégis ez történt:

grepo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/url] A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]

Csak a falra tudok tippelni. De akkor miért mentek neki fejjel a katonáim?
Előre is köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser1598

Vendég
Védte egység, a kérdőjelek azt jelentik, hogy van ott valami...talán milícia;)
 

DeletedUser

Vendég
kb 2! biréma elég volt, hogy elsüllyessze a hajóidat. A katonák pedig nem tudnak úszni, ennyi fegyverrel, vértben(a parittyások pedig beszorultak a katapultok alá) :D
 

DeletedUser

Vendég
Mondom, tuti nem volt sem hajó, sem katona a városban. Mind egy másik várost védenek.

Nem úgy van, hogy amíg vannak egységeim, addig a szállítóhajók nem süllyednek el?
És miért maradt meg 3 hajó, katona meg egy szál se?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
2 biréma a gyarmatosítóhajót nem süllyeszti el :)

Szimulálgattam kicsit, de ez az eredmény nekem sehogy sem jött ki. Gammán, teszem hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
ZoraShakti: Ha nem lett volna hajó a városban, nem süllyed el a tiéd.
Mivel maradt hajód, így volt nála katona is, vagy milícia.
Mindegy melyik szerver.

Melissa drága: A szimulátor szállító hajók, és gy.hajó esetén nem jól működik.
 

DeletedUser

Vendég
Foglalás

Sziasztok!

Felállás: az én városomat támadják.
Kérdés: ha úgy látom, bukó mindenképpen a város, mi lesz azokkal a katonákkal és hajókkal, akiket/amiket még a város elbukása előtt kiküldök
a. fosztogatni a szigeten lévő NPC falvakba, vagy/és
b. egy másik SAJÁT városba támogatásnak?
(gyakorlatilag kiürítem a várost katonailag)

Köszi
 

DeletedUser102

Vendég
Hogy van ez nem értem. Alfán foglalom a várost minden elküldve igaz kevés katona hajok.Jön szomszédo csak katonákal nyersiért leveri minden katonmat és ez a furcsa minden hajomat egy két ora lett volna a város foglalásomhoz.Vesztettem +20 kuturt. Mert a következö városhoz enyi kel???:mad:
 

DeletedUser

Vendég
BobPuttony:

Nem írtad melyik szerver..

Alfán, bétán a falvakba küldött csapat mint támadó érkezik vissza, ha közben megkezdődik a foglalás.
Saját városba küldött támogatást vissza küldheted mint támadó/felmentő sereg.
Más városába küldött támogatást ő tudja visszaküldeni(írj neki levelet), Szintén támadó/felmentő szerepben érkeznek.
Ha Elveszett a város, a serege megsemmisül, ha nem az bug(előfordult már).

Gammán, ha a lázítás második fázisában beérkezett gy.hajó és serege győz, elfoglalja a várost. Ilyenkor azonnal eltűnik a sereged, ha nem szintén bug.
Itt még gyakrabban hallani róla, többeknek meggyőződése, hogy tovább használható vagy védi a havert. Nem, az csak hiba esetén lehetséges.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent