Város eltűnése

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogyha lerombolom a szenáust 1-re és egy villám eltalálja akkor a város eltűnik?
Mert egy szellemváros akkor tűnik el ha a tanya vagy a raktár vagy a szenátus eléri a 0-ás szintet.
Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Nem is gondolkoztam még ezen... :D Én is kíváncsi lennék.
 

DeletedUser

Vendég
csakmert át szeretnék gyarmizni a világ másik végére, és, hogy az út közbe "használt" városok ne foglalják a kúltúrt
 

DeletedUser8461

Vendég
Amennyiben minden épület a földdel lesz egyenlő, úgy a város eltűnik.

De egy olyan fejlett várost, amiben ki van fejlesztve a gyarm. hajo lerombolni igen sok időbe fog telni.
 

DeletedUser

Vendég
Tehát nem elég, hogy a szenátust lerombolom, hanem mindent le kell rombolni... :(
 

Gitta72

Member
És az egyszeri épületeket leengedi bontani?

Mármint a speciális épületekre gondolsz? ( Termálfürdő, világítótorony) Ha ezekre gondoltál akkor természetesen ezek is lebonthatóak. Ami fontos lehet, hogy ha könyvtárat akarsz lebontani akkor az akadémián a szükséges fejlesztési pontoknak meg kell lennie, mert azt úgymond visszaveszik az épület elbontásával. Ha nincs meg akkor nem engedi lebontani....
 

DeletedUser

Vendég
2 dolog: 1. a szenátus csak 10es szintől enged bontani, szal ha lebontod akkor csak addig megy, 9es szint után már csak villámmal lehet
2. én egy olyan városra, amiben a regisztráló játékos nem csinált semmit, tehát 1 es volt az agorája, a szenátusa, a raktára meg a tanyája, küldtem egy villámot és azt írta ki h nem lehet tovább bontani, és levonta a 200 áldást, neki meg semmi nem történt
 
Fent