uzenetek,,,

DeletedUser

Vendég
szervusz mindenki,,,

van egy olyan gondom hogy az uzenetet jelzo kicsi boritek ikon nem jelenik meg,, ez az esetek nagy hanyadaban van igy,,,

maskor viszont jelzi az uj uzit a kis boritek,,, de ez igencsak ritka,,

hol a gond,,,

a betan jatszom,,,,
 

DeletedUser10320

Vendég
Helo en a sajatgondjaimmal allok eletek de kapcsolodik az uzenetekhez
Szeretnek aktiv jatekos lenni akkor ha nem vagyok gepkozelben
A telefonom egy ocska sz@r es az app letoltese elkepzelhetetlen
Nekem az nem is kell hogy a teljes app meglegyen.
Szovetseg vezeto vagyok es ez sok uzenettel jar
nem lehetne hogy tervezzenek egy olyan appot vagy csak siman bongeszobe megnyithato grepolisos feluletet ahol csak az uzenetteidet tudod kezelni max meg a szovetsegi forumot?
Valaszotokat elore is koszonom! :)
 

DeletedUser10826

Vendég
Ezzel a linkkel az a problémám,hogy az Android 4.2-re nem engedi letölteni.Amikor le lehetett tölteni akkor is lassú volt és hiányos,de az InnoGame elkezdte frissíteni az aplikációt 4.3,4.4....stb. verziókra és nem hagyta meg a régebbi verzióra valót.Így én is csak laptopról tudok játszani.Ezt én sem szeretem,de ez van és ezt kell szeretni.
LordStrong!
A publikus béta verziót nem háborúzásra nyitották meg hanem tesztelésre.Ez a szerver válasza,de itt a 22-es csapdája,mivel háborúzás nélkül,hogyan teszteljünk???
A bétán Crome-ra és Firefox-ra tervezik a frissítéseket!Én ezért hagytam ott,mert kicsi a memóriája a gépemnek és Maxthon keresővel tudok csak játszani.Ezt pedig nem támogatják.Folyamatosan elvárják,hogy te vedd meg a legújabb legerősebb gépeket és letojják azokat akik nem haladnak velük.
 

DeletedUser10826

Vendég
Látom,hogy senkit sem érdekel a dolog!!!:(
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Fent