Uj szerver

DeletedUser7273

Vendég
Üdv! Lehet már tudni a november 25-én indulót világ uj parametereit?
 

Moira

Ex-CM
Üdv! Lehet már tudni a november 25-én indulót világ uj parametereit?
Igen, a mai nap tettük közzé a paramétereket.



Paraméterek:
sebesség: 4
kezdő védelem: 5 nap
szövetség: 25 tag
morál: aktív
foglalási rend: új
éjszakai bónusz: 23:00-6:00
végjáték: csodázás (normál)
város alapítás: 8 óra
bónusz: 25% extra áldás termelés
istenek: +1
1f609.png
 

Telemakkos

New Member
Hello!
Nekem kicsit furcsa hogy csoda végjáték van és csak 25 a szövetség létszám.
Így elég nehézkes lesz 7 csodát építeni :(

Üdv: Tms
 

Moira

Ex-CM
Pontosítok, nem egyéni kérésre, hanem kezdtek frekventálni válni a megkeresések, hogy legyen egy világ, ahol kisebb a taglétszám.
Egyetlen ember kérése nem elég ahhoz, hogy egy világot bizonyos paraméterrel ellássuk. De amikor azt látjuk, hogy többeknek elég fontos valami ahhoz, hogy megkeressenek minket vele, akkor arra van igény. Nem az első eset, hogy kéréssel fordulnak felénk és mi próbáljuk ezt teljesíteni.
Természetesen sok játékosunk van és más és más igényekkel érkeznek. Belátjuk, hogy arra nincs mód, hogy mindenkinek mindig megtaláljuk az ízlését. Ezért próbálunk többfajta paraméterrel indítani világot.
Jellemzően nagyobb szövetség taglétszámmal szoktunk világot indítani, mivel tipikusan több játékos igényli azt. De azokat is figyelembe kell venni, akik a kissebb szövetségkben látnak lehetőséget.
Nem valószínű, hogy sok olyan világunk lesz, ahol ilyen alacsony a létszám.
 

Moira

Ex-CM
A világ indulás indig reggel 8:00 és délután 4:00 között vannak. Jellemzően dél körül szoktak lenni, de biztosat nem tudunk mondani, csak azt, hogy normál munkaidőben.
 

phoibosapollon

New Member
Appból lefagy a a banditák tábora megnyitásánál a játék.
Meg az új isten képe sem jelenik meg, csak egy lila kocka. Azt nem tudom tudom-e aktiválni, Héra imádkozik még nálam.
 
Fent