Uj szerver

DeletedUser1396

Vendég
hghghghghghghghhghgh
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia,

Szerintem nem nagyon eshet jól az itteni játékvezetésnek, ha a többi világot reklámozzuk, és toborzunk játékosokat, hogy oda menjenek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem sokan vágynak egy angol szerverre,főleg ha 1-es sebbeségü,nekem nem jönnek be a paraméterek sem.
 

DeletedUser1396

Vendég
1 részt szeretnék hirnevet szerezni angol szerveren fölleg olyan játékosok kelenek akikk szeretik a kíhivást.Teljesen más más nyelvü játékban játszani mint anyanyelviben. De ti tudjátok.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük szépen a felkérést,de nem kivánunk,játszani angol szervereken,mi magyarok vagyunk és a magyar grepolist játszuk,legyél tekintettel a többiekre is,nem mindenki jártas az angol nyelvben,és senkinek sincs kedve egész nap a forditót bújni.Ha hirnevet szeretnél szerezni,akkor szerezz,nincs minden elveszve,próbálkozz máshol :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8286

Vendég
Én nem látok semmi kivetnivalót abban, hogy egy magyar csapat kipróbálja tudását nemzetközi vizeken. Valjuk be, toborzoni ebből a célból csak itt lehet, nem tudok szabályról ami ezt tiltaná. Én a magam részéről nem mennék, mert nincs meg hozzá a megfelelő nyelvtudásom és 1-es sebességű szerveren lassú a játék menete.
 

DeletedUser

Vendég
Én is "csak" 16 vagyok, és nagyon örülök neki, hogy meg tudom értetni magam az amerikai szerveren, ráadásul barátokat szerezni, és biztosítani tudom magamnak az első helyet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szerintem a magyar is ***** jó nem tudom miért kéne másikon játszani ??? Ez is tökéletesen jó és megvagyok. vele elégedve :-D viszont haragszok azokra akik inkább játszanak mashol és nem azzal ami itt az országában is elérhető:mad: Dehát kinek a pap és kinek....
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem sincs azzal semmi gond, ha valaki más ország szerverén akar játszani.

Volt már ehhez hasonló toborzás japán(!) szerverre is.


WiNNNeR, ne általánosíts, valószínűleg van aki szívesen kipróbálná magát ott is :)
 

DeletedUser

Vendég
Aki nem becsüli meg a múltját,annak nincs jövője.
Lesznek még ennél jobb ajánlatok is nem kell egyből a falnak menni,de mindenki azt csinál a játékával amit akar :)
 

DeletedUser1396

Vendég
Eddig 40 ember jött a szerverre haladgatunk és még gyarapodni fogunk. Tényleg gondoljátok meg.
 

DeletedUser

Vendég
Mikor indul a Xi világ? és hol tudnám megnézni,hogy milyen lesz?:)
 

DeletedUser8286

Vendég
Ez az a kérdés amit nem szabad feltenni :) Okosságot mondani amúgy sem tud senki. Csak bízunk benne, hogy hamarosan és várjuk nagyon.
 

DeletedUser8328

Vendég
Új világ indul: Xi (ma 13:14 órakor létrehozva)
Csütörtökön indul az új világ. Paramétereit hamarosan a fórumon közzétesszük.


Parancsolj. :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük! :)
Végre indítanak egy világot.Már várom :)
Végre egy szerver az elejétől! :)
Én gondoltam,hogy 20.-a felé indul
 

DeletedUser

Vendég
Én is várom már :) Kiváncsi vagyok főleg a sebességére, valamint az éjszakai bónuszra. (Mármint mikor van)
 

DeletedUser6632

Vendég
Új világ indul: Xi

Kedves Játékosok!

A keddi nap várható, hogy új világ induljon, amely az alábbi paraméterekkel fog rendelkezni:

sebesség: 2
egység sebesség: 2!
kereskedelmi sebesség: 2!
morál: van
kezdő védelem: 7 nap
éjszakai bónusz: 23:00-7:00
szövetségi limit: 200
hódítási rend: új
istenek: mind az 5
új prémium funkció: képzési idő felezés, aktív

Ahogy látjátok ez a világ kiegyensúlyozottabb fejlődésre ad lehetőséget, mivel mind az egység, mind a kereskedelmi sebesség duplája a megszokottnak, így a világ saját sebességéhez idomulnak. Az aktív játékosok így gyorsabban tudják irányítani a játék valamennyi aspektusát, a kevésbé aktívak meg több esetben ki tudják várni egy elküldött cselekmény eredményét.

Mindenkinek jó szórakozást!

Tisztelettel
Moira
 
Fent