Továbbra is rossz a fórum!

DeletedUser

Vendég
Holnap lesz verziófrissítés, akkor fog megjavulni.

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
nem lehet, hogy rákattintottál a "szövetségi fórum" részre, nem olvastál végig mindent és kiléptél? mert akkor se jelez új hozzászólást az a kis pergamen oldalt...
 

DeletedUser

Vendég
fórum

Üdv!
Olyan problémám lenne, hogy a fórum kijelzi, hogy van új hozzászólás, viszont sehol nem találom, és nem is látom, remélem minnél előbb orvosolni lehet.:)

Tisztelettel:
Nyssa
 

DeletedUser

Vendég
Ebbe én akkor futottam bele, mikor valaki a hozzászólását szerkesztette :) A megoldása: az adott fórumon belül a "Funkciók"-at ha legördíted, meg tudod jelölni a fórumot olvasottként. Ez után már nem jelzi ki.
 

DeletedUser

Vendég
igen, így megoldható a probléma. Viszont ettől még fennáll a hiba.
 

DeletedUser

Vendég
én nem eltüntetni akarom a kis tekercset onnan, hanem elolvasni a szöveget...
 

DeletedUser2790

Vendég
Téma áthelyezése

Szervusztok!

Tegnap regisztráltam a Gamma szerveren és a megalakított szövetségem fórumát kezdtem elkészíteni.

A problémám:
Az egyes fórumbejegyzésekből a bennük található Témát nem tudom áthelyezni egy másik fórumrész alá. :-(

Megnyitom a fórumrészt, rákattintok a Funkciók gombra,
de csak az olvasottként megjelölések jönnek fel.
Nincs kiválasztó gomb, lista a többi fórumrészről és áthelyezés gomb. :-(

Én vagyok bamba, vagy valamilyen beállítás hiányzik (rossz) esetleg bug?

Mivel egyedül vagyok a szövetségben még, az alapítói jogokat gyakorlom
tehát minden végig van pipálva a jogosultságoknál.

image.php

image.php
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes jelenség, nálam megjelenik a felület. Ha Firefoxot használsz, akkor töröld le az összes előzményt, utána frissítsed a verzióját.

Dragonrk
 

DeletedUser2790

Vendég
Köszönöm a gyors választ.:)

Nem írtam, de tényleg Firefoxot használok.
Máris nekilátok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nállam is jelentkezik ez a hiba már egy ideje. És mostmár idegesít!!!! Szövi fórumban jelzi h írtak de közben mégse!! Valamit csináljatok vele! Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Na kedves megosztott konföderációs fórumot használók... kipróbálva. A hibajelenséget nálam a következő váltotta ki: ha a konföderációs partner egy tagja írt a konföd. fórumba, majd azonnal törölte vagy módosította azután, hogy ránéztem, akkor a kis papirusztekercs megjelent oldalt, azonban a fórumszálon nem látszott a postok változása.
 

DeletedUser

Vendég
nekem gyakran jelentkezik a dolog. És nem hiszem, hogy olyan sokan írogatnának és törölgetnének, hogy sűrűn megessen a hiba
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel a problémával már korábban is találkoztam, de még mindig nem javult. Kérdésem, hogy ez hiba, vagy direkt van így, és ha igen, miért?

Az Alpha szerveren játszom a Titans of Panic-Cadetos klán egyik vezéreként. Azt már tudjuk, hogy nem szerencsés két oldalról megnyitott közös fórumokat használni, mivel összekeveredik a sorrend, volt, hogy törlődött is téma, stb. Így az akadémia nyitja meg a közös fórumokat a főklánnal, minden téma közös. Viszont már nem aktuális, vagy rossz helyre nyitott témákat nem enged áthelyezni az Archívumba, sem sehová. A funkciók között nincs áthelyezés gomb. A jogokkal nincs gond, alapítói rangom van, és én nyitottam a fórumot. A főklán alapító ranggal rendelkező vezérei sem tudják áthelyezni.
Régebben ez csak a megosztott fórumokra volt jellemző, abban, amit csak a klán lát, engedte az áthelyezést. Most csak megosztott fórumok vannak, ezért nem tudom, jelenleg mi a felállás. Várható-e a hiba javítása a frissítések során, már ha egyáltalán ez hiba? Nem biztos, hogy szerencsés minden elavult témát törölni, a kimentés sem a legjobb megoldás, ugyanakkor sokaknak zavaró a lezárt, már nem aktuális témák jelenléte.

Előre is köszönöm a válaszokat.
 

DeletedUser

Vendég
Szüntesd meg a megosztást, és utána tudod archiválni. Az új helyen pedig újra megnyitod a megosztást, ha szeretnéd.
 
Fent