TOR böngésző használat

Bjergsen

New Member
Úgy tudom a TOR mint böngésző biztonsági okokból elrejti valamennyire a felhasználót, az lenne a kérdésem hogy a használata szabályba ütközik-e és hogy hol lehet külön kérvényezni a használatát?
 

Moira

Ex-CM
Igen, ez szabályszegő. Egyelőre nem tudok olyen esetről, ahol indokolt lett volna a kivétel, de a szabály azt írja, hogy ha indokolt, úgy engedélyezhető. Ezért az indoklással keresd meg kérlek az ügyfélszolgálatot és akkor meg tudjuk nézni (egyeztetni a fejlesztőkkel), hogy az indok alapos-e. Ha igen, úgy a fiók adataiba be fogjuk jegyezni a használati engedélyt.
 

Bjergsen

New Member
Más nevében is megkereshetem az ügyfélszolgálatot? Egy külföldi játékos játszana velem a következő szerveren és ő használ TOR böngészőt viszont nem tud magyarul, tehát csak ha beszélhetek a nevében tudom megkérdezni. Hacsak angolul ő le nem írhatja.
 

Moira

Ex-CM
Ha angolul vagy németül ír, az megfelel. Ha más nyelven, talán akkor is jobb, ha maga jelentkezik, valahol találunk majd megoldást, ha nem túl egzotikus. Az adatvédelem az oka annak, hogy magának kellene.
 
Fent