Tippek,Stratégiák

DeletedUser

Vendég
hát nála már csak a top 1 komolyabb, mert a komplet 2. helyes szövit kellet visszavernem :p
Csak bölcsességgel meg kell találni a gy hajós támadást :D
 

DeletedUser

Vendég
az sem mindig elég, elegendő túlerővel szemben nem tudsz mit csinálni, lehet akár másodpercre pontosan is időzíteni amit már elég nehéz kicselezni
 

DeletedUser

Vendég
de van úgyhogy bejön, persze jó fejszámolónak és gyorsnak kell lenni:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Egy tippel én is voksolnék. Az Eta 3 hete nyílt meg, de már van, akinek 2 városa van. Kizárt, hogy azoknak egy vársora is meg lenne a védelem, mert akár hogyan is fejlesztette a városát nem a védelemre irányult. Rengeteg nyersanyagot arra szentelt, hogy neki legyen meg a 2. városa elsőként, ahelyett legalább azt az 1 városát védené meg rendesen. Szabad préda mindenki előtt ezen játékosok. Nem szemrehányás a 2 városos játékosoknak, meg nem irigység, csak szeretném izgalmasabbá tenni a játékot.;)
 

DeletedUser

Vendég
igen! Ez valóban így van, de abban tévedsz, hogy sok nyersit költött rá, én aranynak illetve prémiumnak nevezném...
 

DeletedUser

Vendég
Én inkább egy kis zsebpénznek, egyébként meg ez sosem készpénz, én is pl. a térségemben 1.-nek foglaltam várost, de engem pl. nem is tudtak támadni, mert mindenki aki nem volt a szövim tagja az a farmom volt :)
ha farmol mindenkit a környéken az illető és megtámadód garantált hogy te rajtad is gazdálkodj okosan-t fog játszani (azért tudom mert én is ezt csináltam [és csinálom még mindig]) :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy tippel én is voksolnék. Az Eta 3 hete nyílt meg, de már van, akinek 2 városa van. Kizárt, hogy azoknak egy vársora is meg lenne a védelem, mert akár hogyan is fejlesztette a városát nem a védelemre irányult. Rengeteg nyersanyagot arra szentelt, hogy neki legyen meg a 2. városa elsőként, ahelyett legalább azt az 1 városát védené meg rendesen. Szabad préda mindenki előtt ezen játékosok. Nem szemrehányás a 2 városos játékosoknak, meg nem irigység, csak szeretném izgalmasabbá tenni a játékot.;)
de akiknek két városuk van már az elején azoknak szövetségeseik is vannak nem?
mármint úgy értem h a szövetségből megvédik
 

DeletedUser

Vendég
Hat azert ennyire nem egyszeru a dolog:)

Egy osszeszokott barati kor regisztral akkor kampec a kornyeknek.

Vedo persze, hogy nincs a varosaba -en mondjuk csak gyors szerokon jatszottam mindenhol- de altalaba a 3., vagy meg inkabb 4. varosba szoktam vedot kepezni...

Minek hamarabb?
Tamadni kell mindenkit, akkor felni fognak ha vissza tamadnak kiallsz, baratnak megy a nyersi miliciak toborozva stb.
Plusz ugy idozitesz, hogy 1-2 mp-el a ellened iranyulo tamnadas utan erjel vissza a sergeddel.
Akkoe lehet ramenni a tamadora, ne legyen ideje a tamado sereget kihuzni...

Egyszert ez:)
 

DeletedUser102

Vendég
Hát igen sokszor sikerült vissza verni top 1 top 2 szövi játékosok támadását:Először sokat kel gépnél lenni Másodszor sok Birka elrejtés egy közeli városba amit támadnak .Harmadik és pontos időbe érkezni a Birkákkal:):):)
 

DeletedUser

Vendég
Sokat számít a világítótorony a gyarmatosítóhajó sebességén, vagy az a 15% ide vagy oda, az ellenség ha online úgyis észreveszi a támadást, ha nem, pedig tök felesleges...

Ti hogy vgaytok ezzel?

ketch

---

Lehet, hogy rosszul tetem fel a kérdést, de ha mondjuk úgy állítom össze a tengeri támadó csapatomat, hogy választhatok a termálfűrdő adta 300 lakoson, melyen további 30 jelzőt készíthetnék, vagy inkább rááldozom a 30 jelzőt és világítótornyot építek, amely hódító támadás esetén igen hasznos.

Melyik éri meg szerintetek? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sokat számít a világítótorony a gyarmatosítóhajó sebességén, vagy az a 15% ide vagy oda, az ellenség ha online úgyis észreveszi a támadást, ha nem, pedig tök felesleges...

Ti hogy vgaytok ezzel?

ketch


A termálfürdő miatt szerintem marhaság világítótornyot építeni :)
Ha a másik sorban lenne, akkor viszont megérné.
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Egy kis segítségre lenne szükségem :/
Bátyám felregisztrált pár hónapja, és most én is. Van mellette egy üres hely, és oda szeretném a városomat, de nem tudom h hogyan kellene. :/ Jó pár szigetre vagyok tőle. Ha vki tudja, h hogyan lehet megoldani, azt h oda építhessek egy várost mellé, azt megköszönném.
 

DeletedUser

Vendég
Ellenben ha felszabadul majd hely a bátyja mellett, akkor tud majd oda is alapítani. De kissé időigényes ilyesmire számolni, ha most kezdte a játékot.
 
Fent