Tengeri vihar

DeletedUser2696

Vendég
Sziasztok!

Kerestem, de nem találtam választ a kérdésemre.
Ha a Tengeri vihart rávarázsolom, egy épp hódítani készülő flottára, van rá esély, hogy a gyarmatosító hajót is kiüti, vagy arra nem hat?

Tormasy
 

DeletedUser

Vendég
Szia Tormasy!

Igen van rá esély. Azonban ez elég ritka. Ha jól emlékszem akkor következhet be ilyen, ha viszonylag kevés jelzővel megy a gyarmi.
 

DeletedUser11492

Vendég
Sziasztok!
Kérdésem lenne a Tengeri vihar varázslattal kapcsolatban.
Én támadok egy várost, aktiválom a Tengeri vihar varázslatot, és saját magamra megy a varázslat. Ennek nem az lenne a lényege, hogy az ellenfél tengeri csapatait ritkítsa meg? Így nem igazán látom értelmét ennek a varázslatnak. És már nem egyszer pórul jártam miatta.
 

DeletedUser11190

Vendég
Szia!
A tengeri vihar varázslatot védekezéskor szokás alkalmazni. Pl.: Pistike megtámadja 100 jelzővel az egyik városod, akkor Te rá varázsolsz egy tengeri vihart (a célpont hajóinak 10-30%-át elpusztítja), az eredmény az lesz, hogy maximum 90 jelző érkezhet be támadáskor....

Ha Te támadsz és akkor varázsolsz egy tengeri vihart, akkor saját magadra fog hatni a varázslat, a saját támadó hajóidat fogod elpusztítani!
 

DeletedUser11492

Vendég
Szia!
A tengeri vihar varázslatot védekezéskor szokás alkalmazni. Pl.: Pistike megtámadja 100 jelzővel az egyik városod, akkor Te rá varázsolsz egy tengeri vihart (a célpont hajóinak 10-30%-át elpusztítja), az eredmény az lesz, hogy maximum 90 jelző érkezhet be támadáskor....

Ha Te támadsz és akkor varázsolsz egy tengeri vihart, akkor saját magadra fog hatni a varázslat, a saját támadó hajóidat fogod elpusztítani!

Köszönöm
 

DeletedUser11190

Vendég
Nincs mit!
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Fent