támadó seregek beérkezési sorrendje.

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

hogy lehet az, hogy két már úton lévő sereg beérkezési sorrendje felcserélődik? :confused:
többször tapasztaltam már, hogy ha sikerül másodpercre pontosan elindítanom a gyarmatosítót és utána a védelmet, akkor pár perc múlva felcserélődik a beérkezési sorrend, és a védelem ér be előbb a gyarmi előtt.
hangsúlyozom az indítás után 1-2 percig még úgy látszik a "helytartó/parancsok" oldalon, hogy bár ugyan abban a másodpercben érkeznek, de a listában előbb van a gyarmi és utána a védelem. ennek ellenére egy kis idő (kb 5 perc) múlva felcserélődik a sorrend és azt látom a védelem ér be előbb, így kénytelen vagyok vissza hívni a védelmet.

jó lenne kapnék erre valami hozzáértőtől választ és nem csak az okos tanáscokat kapnám, hogy időzítsem későbbre a védelmet. :D
a válaszokat előre is köszönöm! :)
 

DeletedUser

Vendég
A szerver az egyes támadó csapatok vonatkozásában csak a másodpercre pontos érkezési időt tartja nyilván. Az az egyes lekérdezéseknél az indexálással változhat, hogy az azonos másodpercben érkező csapatok közül melyiket tekinti első érkezésnek.
 

DeletedUser

Vendég
ezt érteném, ha két külön lekérdezésben más-más sorrendet látnék. de ugyan azt a listát nézve is változhat az index attól függően, hogy mikor nézem a listát? mert itt ugye erről van szó, hogy ugyan azt listát nézem csak pár perc különbséggel. ilyenkor is változhat az index ami alapján elkészül a lista?
 

DeletedUser

Vendég
szerintem a más egységsebesség miatt van. A szállító vagy harci hajó gyorsabb mint a gyarmatosító.
 

DeletedUser

Vendég
tamadok erkezese..

-Ha idozoited a dolgot hogyan erne be elobb a dolog :eek: sebesseg fuggo :confused: az egyiknek 2 ora a masiknak 3 ora hajo erkezeset mondjuk 15:00:00 idozitem...akkor az egyiket el kell inditanom 12:00:00-kor a masikat pedig 13:00:00 ha ugyan arra az idore idozitek ha ket oras csapatot szeretnem 5perccel kesobb ott tudni akkor meg 13:05:00- kor vagy nem jol gondolom :rolleyes:

Zozo
 

DeletedUser

Vendég
és mindig más index alapján?

A rendszer pontos működéséről nincs információm. Azonban elég nagy adatbázisról van szó, amit nyilván nem tud percenként újraindexálni. Időnként azonban mégis meg kell tennie, ellenkező esetben nemes egyszerűséggel kaotikussá és átláthatatlanná válna.
 

DeletedUser

Vendég
akkor ez sajnos mindig lutri lesz, hogy melyik fog (két azonos idő mellett) előbb becsapódni.
köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser

Vendég
-Ha idozoited a dolgot hogyan erne be elobb a dolog :eek: sebesseg fuggo :confused: az egyiknek 2 ora a masiknak 3 ora hajo erkezeset mondjuk 15:00:00 idozitem...akkor az egyiket el kell inditanom 12:00:00-kor a masikat pedig 13:00:00 ha ugyan arra az idore idozitek ha ket oras csapatot szeretnem 5perccel kesobb ott tudni akkor meg 13:05:00- kor vagy nem jol gondolom :rolleyes:

Zozo

nem az indítással, hanem a beérkezéssel van a probléma, ha mindkettő másodpercre pontosan ugyan akkor ér be.
olvasd el a topik nyitó kérdésem, ott le van írva pontosan miről van szó. :)
 

DeletedUser

Vendég
igazából nem másodperc szerint vannak beállítva, hanem századmásodperc szerint ha jól emlékszem...
 
Fent