Támadási hiba

DeletedUser

Vendég
Hibát tapasztaltam támadáskor.
Világ: Chi
Böngésző: Firefox

Hiba általános leírása: Támadás után minden katonám elveszett holott neki nem is mutassa, hogy volt védekező serege

Screenshot: http://kepfeltoltes.hu/150211/bug_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gyakoriság: Egyszer tapasztaltam

Sürgősség: Annyira nem sürgős csak bosszantó

Összefoglaló: Nincs

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen

Válaszukat előre is köszönöm
 

DeletedUser5060

Vendég
Hát már csak így szokott megesni azzal a támadó sereggel, ami kisebb mint a védő :D
A kérdőjel azt mutatja, hogy NEM sikerült a város védőseregét kiütnöd. Kevés voltál :)
 

DeletedUser10430

Vendég
igen. :) ha nem ütöd ki, nem mutatja a védősereget, kivéve, a hajókat, ha szárazon támadod a szigetről (pl. ebben az esetben). nagyon kis sereggel támadtál, bizonyára benn lévő egységek védőértéke nagyobb volt, így elvesztetted a csatát. :)
 

DeletedUser10127

Vendég
Hibát tapasztaltam támadáskor.
Világ: FI
Böngésző: Firefox

Nekem olyan kérdésem lenne,ha vki foglalja a városkámat és én megtámadom,másik városaimból,akkor a támadásnál,miért csak az én egységeim esnek el,az övéböl meg semmi,0-a? mutatja ,hogy mennyi van neki,de egy sem esik el,ami érdekes...
Hiszen ha ezekkel az egységekkel csinálok egy szimulációt,akkor az övéi is elesnek,nemcsak az enyémek!!!
Ja és ha a szimulációhoz szeretném ezeket az egységeket hozzáadni,akkor az erre kitalált "gombbal" sem megy,mert külön be kell irni...
Akkor azt vajon minek is találták ki??
köszönettel...
 

DeletedUser10430

Vendég
Tisztelt Adrykababa!
Sejtem, mi lehet az oka a támadásod sikertelenségének.
Kérlek írd le, milyen egységekkel támadtál pontosan, akár a szerveren.
Esetleg rakj egy jelentést a szerveren pm-ben.
Szívesen segítek, ha tudok.

Üdvözlettel: Levente
 

DeletedUser10430

Vendég
Gondolkozz csak.
Az első támadásod teljesen hadihajó nélkül ment, még a másik 10 jelzővel (azt hiszem) éjszakai bónuszban.
Tehát ez olyan, mintha 700 birire mentél volna nappal 10 jelzővel.
A 2 birit le is vonta az ostromlótól.
Itt pedig több jelzővel mentél kb. ugyanannyi biremára.
A szimulációt ne csak szárazföldön végezd el és meglátod, hogy ez nem hiba.
De, ha csak a szárazföldi csapataid írod be, szárazföldi támadásként lesz szimulálva.
A kapitány, a parancsnok, a torony, a fejlesztések is a szerencse talán kicsit változtathat az eredményen ilyenkor. Nő a támadó, vagy a védő csapatainak harci értéke ennek hála.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10127

Vendég
Gondolkozz csak.
Az első támadásod teljesen hadihajó nélkül ment, még a másik 10 jelzővel (azt hiszem) éjszakai bónuszban.
Tehát ez olyan, mintha 700 birire mentél volna nappal 10 jelzővel.
A 2 birit le is vonta az ostromlótól.
Itt pedig több jelzővel mentél kb. ugyanannyi biremára.
A szimulációt ne csak szárazföldön végezd el és meglátod, hogy ez nem hiba.
De, ha csak a szárazföldi csapataid írod be, szárazföldi támadásként lesz szimulálva.
A kapitány, a parancsnok, a torony, a fejlesztések is a szerencse talán kicsit változtathat az eredményen ilyenkor. Nő a támadó, vagy a védő csapatainak harci értéke ennek hála.

Megcsináltam a szimulációt,és ugy mutatja,anyyival amivel tényleg volt,amit belinkeltem
http://kepfeltoltes.hu/150726/Felv_tel8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
jah lemaradt,itt a szimuláció is,hogy tényleg ugy mutatja amennyi...
http://kepfeltoltes.hu/150727/Felv_tel11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
oké az elsöknél kevesek voltak,de itt többen ezt értem,de a másik?:
azt irod : "Ez nem hiba. Nem jutottál át a tengeren. "-valóban,de
ennél a linkemnél sem jutottam át,akkor ,hogy semmisithettem meg az ö szárazföldijeit??? igaz csak elenyészöt,de mégis,mert akkor itt sem kellett volna megsemmisítenem egyet sem..nah mindegy itt már magam ellen beszélek és zsibbad is.
köszönöm a válaszokat, jó éjt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10430

Vendég
Valóban.
Ellenben nem mindegy, hogy 10 jelzővel mész 700 birire, vagy 20 jelzővel 400-ra.
Attól, ha pl. marad benn 2 biri, még nem fog 100 szállítónyi egységed szörnyethalni.
 

DeletedUser

Vendég
Más!

Ez hiba vagy akarattal készült így?

A képernyő jobb alsó sarkában lévő arany vásárlós,24 órán át visszaszámláló képre kérdezem.Nagyobbra lehetne-e csinálni,hogy az egész képernyőt kitakarja és csakis ezt bámulhassam egész nap???!!!

Nem lehetne ezt esetleg a "Fórum" alá,mint választható fület beilleszteni?Halványan villoghatna is,hogy sűrűbben észre vegye a játékos.

Anna

U.i.:Mielőtt elmentem szabira a napi jutalmam 140 áldás volt.Ma 20-at kaptam.Igaz közben az épületek és fejlesztések elkészültek,de a jutalmazás végén lévő 160,180.......,nem kéne megkapnom?Vagy onnan folytatni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10430

Vendég
U.i.:Mielőtt elmentem szabira a napi jutalmam 140 áldás volt.Ma 20-at kaptam.Igaz közben az épületek és fejlesztések elkészültek,de a jutalmazás végén lévő 160,180.......,nem kéne megkapnom?Vagy onnan folytatni?
Szia!
Ha elmész szabadságra, azzal te x napig (pl. 10) nem lépsz be a játékba.
Ezáltal a napi jutalom sorozatod megszakad.
Olyan, mintha, az alatt a 10 nap alatt nem léptél volna be, annyi kivétellel, hogy a nyersi nem termelődik.

Üdv: Levente
 
Fent