Támadás

DeletedUser

Vendég
Hello.Azt szeretném kérdezni,hogy ha elindítottam egy támadást,akkor azt vissza lehet vonni?Előre is köszönöm.:)
 

DeletedUser

Vendég
10 percig vissza. Utána már csak akkor ha rendelkezel helytartóval (különben nem lehet visszavonni)
 

DeletedUser

Vendég
10 percig vissza. Utána már csak akkor ha rendelkezel helytartóval (különben nem lehet visszavonni)

nekem van helytartóm, de így is csak 10 percig tudom visszahívni a seregeket. :rolleyes:
persze lehet, csak én vagyok a figyelmetlen és nem találtam meg a későbbi visszahívás lehetőségét. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ja akkor lehetséges :)

Nekem nincs helytartóm, de úgy emlékszem, mintha azt mondták volna, hogy helytartóval vissza lehet hívni a csapatmozgások áttekintésénél vagy hol. De mivel ehhez nem értek, így akkor valószínűleg nem lehet :)
 

DeletedUser

Vendég
A Helytartó a csapatok visszahívásának idejét nem befolyásolja.

A 10 perc elteltével egyetlen csapatféle hívható vissza: az a gyarmatosító hajó, amelyik egy lázított város felé tart, de ez is csak abban az esetben, ha ezt a várost más elfoglalta időközben a támadó játékos elől.
 

DeletedUser

Vendég
......

van egy kis szöv. ez az enyém...van egy nagy ami megfenyeget minket...mi vagyunk 10 tagúak a nagy 87 tag...:eek: egy városra mennyi támadás jöhet van korlát szabva vagy nincs és bármennyi...
 

DeletedUser

Vendég
Bármennyi. Minden szövetség előtt nyitva áll a tagok létszámának növelése a szerverbeállítások szabta felső korlátig.
 

DeletedUser

Vendég
Ria.b

Nem vagyok profi, de elküldheted privátban az infokat, hátha tudok valamit segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
remélem jó helyre írtam neked... ha igen jelezz vissza....és leírom az infókat...köszönöm...:)
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi. Kicsit késve válaszoltam csak :(:)

A fórumot bezárom, ha pár percig nem történik semmi, és néha újból megnézem, ha épp eszembe jut :)
 
Fent