Szimulátor nem működik

DeletedUser6676

Vendég
Szia!

A következő hibát vettem észre az Agóra szimulátor részében. Rendesen felhozza az ablakot, de akármit írok be a támadó, védő egységekhez, bármilyen kombinációban, a szimuláció gombra kattintva egyszerűen nem történik semmi.

Utánanéztem minden helyen, ahol a szimulátorról írnak, és mindent rendesen csinálok. Megnéztem a már jelentett hibák között is, de nem találtam ilyet.

Kappa világon játszom.

Próbáltam az Internet Explorer 8-as böngészőben, Mozilla Firefox 7.0.1-ben is és Operán is, de ugyanaz a hiba.

Screenshot-ot nem készítek, mert nincs miről. Egyszerűen nem írja ki a piros számokat, amik a veszteséget (feltételezem) jelentik. Ezt a piros számot is csak onnan tudom, hogy kellene lennie, mert utánanéztem néhány játékos jelentett hibáinál, és láttam szimulátor screenshotokat. Innen tudom, hogy minek kellene történnie, de nem... :)

Gyakoriság: mindig

Sürgősség: háááát, jó lenne minél hamarabb megoldani. :)

Másnál nem olvastam ilyen hibát, így lehet, hogy én vagyok a béna, de már ezerszer próbáltam, és mindennek utánajártam.

Köszönöm a segítséget!

Kergi
 

DeletedUser1598

Vendég
Nálam nincs ilyen hiba, tehát a te gépeden lesz a gond...
 

DeletedUser6676

Vendég
Üdv!
Kipróbáltam egy harmadik számítógépen is, és ott működött. Kis idő után rájöttem, hogy a tűzfal lehet az oka, mivel az nem volt a 3. gépnél. Úgyhogy megoldódott a probléma. Az első 2 gépen még mindig nem megy a szimulátor, de majd már tudom, miért nem. :)

Köszi.

Kergi
 
Fent