Szimulátor hiba

DeletedUser

Vendég
A képen a támadó játékos Istene Poszeidón, míg a Védő játékosnak van két Küklopsza.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez már nekem is feltűnt.

A támadóhoz állítja be a védő istenét :)

Bár engem annyira nem zavar, legfeljebb annyiban, hogyha a védőhöz beállítom az adott istent (vagy átállítom a támadónál), akkor lenullázza a számot.
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek keress fel az Ügyfélszolgálaton. Ott utána tudunk járni a problémának.
 

DeletedUser

Vendég
Elküldtem a kérelmet az ügyfélszolgálaton (végülis így belegondolva, nem biztos, hogy olyan kicsi hiba). De ha nem két különböző 2-jegyű 5-tel nem osztható számról van szó, akkor nagyjából fejben lehet tartani arra a 20 másodpercre, amíg visszaírjuk.
De tényleg jó kijavítani a hibákat.

Kérdés: mitől van az, hogy egyes hibák megjelennek, amik korábban nem voltak? :eek:
Mert ez nekem nem világos, hogy hogyan jönnek létre új hibák (azt nem tudom, volt-e változás - a hibán kívül :D - a játék azon terén)
 

Moira

Ex-CM
A játék a két verziót teljesen külön kezeli, így a 1.26 verzió és a 2.0 verzió között előfordulnak esetek, amikor az egyik verzióban már nincs benne a hiba, a másikban igen. Szerencsére ezeket a hibákat könnyű orvosolni, hiszen már megoldották egyszer őket. Emiatt kerülhetnek elő hibák olyan területeken, amelyek korábban hiba nélkül működtek.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet csak én értem rosszul amit mondasz, de ennek a 2.0-hoz köze nincs.

Ez alfán van. Bár végülis benne lehet a pakliban, hogy v1.26-nál kuszálódott össze valami (ahogy a tanyában a milícia szövegénél is például)
 

DeletedUser

Vendég
Keresd fel az Ügyfélszolgálatot, mert konkrét adatok nélkül nem tudunk mondani semmit.

Addig is egy tipp, ha firefoxot használsz: Töröld az előzményeket és a sütiket.
 

DeletedUser

Vendég
Szimulátor:
Ez normális?

Támadó: 1 parittyás (-1) => semmi
Védő: 1 kardforgató (-1) => semmi
ez oké

Támadó: 1 parittyás (-1), 1 kardforgató (-1) => semmi
Védő: 1 kardforgató (-1) => semmi
jó még ez is

Támadó: 1 parittyás (-1), 2 kardforgató (-2) => semmi
Védő: 1 kardforgató (-0) => a védő 1 katonája életben marad! :eek:

Ez így egy kicsit irreális, igaz rendes csatában ilyen összetétel gyakorlatilag 0% eséllyel alakulhatna ki, de szerintem nem normális, hogy amit kinyír 1 egység, azt 3 nem tudja, amiből egy az mindhárom esetben jelen van :eek::eek::eek:

Minden egyéb körülmény normálon volt minden esetben (100% harci szellem, 0% szerencse, 0 fal, semmi bónusz)

Nagyobb számokkal persze már reálisabb, de ez akkor is valótlan!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Iotán, amikor a jelentést bemásolom a szimulátorba, a falat rendszeresen elfelejti átvinni.
Persze, vissza lehet menni a jelentéshez, beírni, de logikusan azt is vinnie kéne, ugyanúgy, mint Alfán.
Kellemetlen tud lenni, ha az ember elfelejti.
 
Fent