Szigma: Szigetküldetés nem teljesült, nem teljesíthető

DeletedUser

Vendég
A 1 napja megjelent egy szigetküldetés, "Külső fenyegetés" nevű.

A küldetés leírása: "Kimerült felderítő lép be a csarnokba. Láthatóan nehezére esik megtenni a jelentését: "Nagyuram... egy... vad törzset láttam a völgyben. A város felé tartanak, meg fognak támadni minket!" Tanácsadód riadtan néz rád: "Azt hiszem, tudom, melyik törzsről beszél. Természetesen meg tudjuk védeni magunkat, de nyomatékosan azt tanácsolom, hogy alkalmazzunk támadóbb jellegű taktikát, olyat, amelyik nem sodorja veszélybe a város lakóit. Rohanjuk le mi a törzset!""

2 választás volt, vagy védekezek, vagy támadok. Én a védekezést választottam. Mikor kiválasztottam a védekezést, feljött egy újabb ablak, hogy ennyi és ennyi egységet kell legyőznöm. A küldetés előrehaladása alatti "Kihívás"-ra kattintottam, feljött az újabb ablak, hogy az ellenfél akkor támad, ha kiprovokálom. Rákattintottam a "Támadás provokálása" gombra, x perc múlva megtámadnak. Letelt az idő, és semmi nem történt, se harc, se csatajelentés, semmi. Tegnap óta áll a küldetésem, nem tudom teljesíteni, nem lehet a "Támadás provokálása" gombra kattintani sem.

Szerverem a Szigma, Google Chrome böngészőt használok.

Kép a hibáról:

Várom a szíves intézkedést!
 

DeletedUser9302

Vendég
Azt hiszem ez már meghaladja a mi tudásunkat (az enyémet legalábbis) szóval jelentsd ezt az ügyfélszolgálatnak.
(Beállítások->Ügyfélszolgálat [a játékon belül])
 

DeletedUser8461

Vendég
A béke miatt nem lehetett teljesíteni, nekem is volt egy ilyen küldetésem. A béke lejártával képes kéne, hogy legyél a provokálás gombra kattintani.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, lejárt a teljesítés ideje, elvette, kaptam másikat! :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Én hülye :D
Na többet nem szólok semmit se .

photo.jpg
 
Fent