Szerver vége?

DeletedUser

Vendég
Helló!
Azt szeretném kérdezni,hogy egy szervernek mikor van vége? Amikor az egész tenger városát egy szövetség uralja? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
szerintem az lehetetlen.
lehet sosincs vége csak kb. 10 év mulva amikor már mindenki abbahagyja :D
 

DeletedUser

Vendég
Valamikor vége kell,hogy legyen :D a Kh-ba 4-5 év és vége :eek:
 

DeletedUser

Vendég
A legjobb az lenne, ha örökké tartana. Ha tehetném életem végéig, akár nyugdíjasan is játszanék! Jelenleg ahogy a játék van nagyon tetszik mással igazán nem is próbálkoznék már. Mondjuk egy még gyorsabb szervernek örülnék, néha bosszant, hogy egész nap itt ülök és nézem ahogy lassacskán pörögnek az események.
 

DeletedUser

Vendég
Béta

Sziasztok!

A Béta nevű világ megszünt vagy csak nekem szünt
meg :confused::confused::confused:

Lehet hogy csak....
 

DeletedUser

Vendég
Nem szűnt meg, próbálj újra belépni, ha máshogy nem megy, akkor az email címedre küldött link segítségével.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
szia azt szeret ném kérdeni töled hogy h lehet szines betűk el irni?
 

DeletedUser

Vendég
A legjobb az lenne, ha örökké tartana. Ha tehetném életem végéig, akár nyugdíjasan is játszanék! Jelenleg ahogy a játék van nagyon tetszik mással igazán nem is próbálkoznék már. Mondjuk egy még gyorsabb szervernek örülnék, néha bosszant, hogy egész nap itt ülök és nézem ahogy lassacskán pörögnek az események.

Előbb-utóbb mindenre rá lehet unni. Szerintem egy év múlva már nem fogsz játszani. Ilyen játékoknál, ahol a végtelenségig lehet fejlődni érdemes egy célt kitűzni (pl.: 20 város), illetve a csúcson kell abbahagyni. És nem szabad függővé válni!
 

DeletedUser

Vendég
ezust

Hogy lehet kivenni az elraktározott ezüstpénzt a veremből?
 
Fent