Szavazás - Támadás-visszatérés

Támogatod az ötletet?

  • Igen

    Szavazatok: 6 85,7%
  • Nem

    Szavazatok: 1 14,3%

  • Összes szavazó
    7
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Felvető: Grotos
Felvetés ideje: 2011.10.26.


Összefoglaló
Szöveg egyértelműsítések
1. Hasznos lenne jobban megkülönböztethetővé tenni a visszatérő seregek, illetve a támadó seregekről hírt adó előugró ablakot.
2. A varázslatoknál nem egyértelmű, hogy mikor lehet őket használni.

Jelenlegi állapot
1. Elküldtem néhány támadást, és másnap megijedtem a visszatérő seregeimtől, mert a megtámadott város nevét megváltoztatta a tulajdonos és a visszatérő seregeimre azt hittem, hogy új támadás. Saját árnyék effektus. :)
Az is félrevezető, hogy "Város" nézetben oldalt a csapatmozgást jelző kis ikonra mutatva súgóban az a szöveg jelenik meg, hogy tengeri támadás ma 16.54 kor, holott ez nem támadás, ez egy csapat, ami már túl van a támadáson és épp hazafelé utazik.

2. Van egy megtévesztő, mert nem elég pontos felirat kb. "Ezt a varázslatot csak támadáskor tudod használni".

Leírás
1. A visszatérő seregeket máshogy kéne jelezni az előugró ablakon. A "Tengeri támadás várható" helyett, "Seregek visszatérése várható" feliratot javaslok.


2. Javítás javaslat: Ezt a varázslatot, csak akkor használhatod, ha Téged támadnak.

Visszaélések megelőzése
Szerintem nem ad lehetőséget.

Vázlatrajzok
Hová?

Érvelés
Egyértelműbb, kényelmesebb, az újak hamarabb megtanulják, jobban kiismerik, nem megy el a kedvük, nem lesznek idegesek, nem kell feleslegesen kérdezniük.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Remélem.
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük mindenkinek a szavazatokat. A témát lezárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent