Szavazás - Izgalmas végjáték

Támogatod az ötletet?

  • Igen

    Szavazatok: 5 100,0%
  • Nem

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    5
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser

Vendég
Felvető: dbence99
Felvetés időpontja: 2012.03.21.


Összefoglaló
Szerintem izgalmassá lehetne tenni a világok végének utolsó hónapját.
Jelenlegi állapot
Csak uncsi visszaszámláló van :)
Leírás
211 bővítmény megtekintése
Szerintem azt az egy hónapot ami megmarad a világból izgalmassá lehetne tenni.Egy végső küldetéssel.Ehhez szükséges a világok felgyorsulása.
1.Hét:Látogatók
Egy idegen birodalom észrevette,hogy egyre kevesebb polis maradt a világon.Eldöntik, hogy megszerzik maguknak(Az alapítható területeken egy szigeten 1-2 város megjelenik amit a rendszer irányít).Ezeket el kell pusztítani.Rombolhatod hajókkal,vagy szárazföldről ijászokkal.(Meggyújtják a nyilaikat).A város 25-30 támadás között leomlik 100 pontra a 8000-ezerből.Eljött a végső támadás ideje.El kell pusztítanod az utolsó túlélőket a városokban.Ha nem sikerül a második hét sokkal nehezebb lesz!
2.Hét:Bosszú
Az uralkodó úgy dönt megbosszulja a városai elfoglalását és elkezdi a hódításokat.Ebből azt kell kivenni hogy mindennap jön két támadás feléd.Első:Hajóhad+ felkelés kirobbantása (csak új foglalási rend)-itt ha elbukik a hajóhadad akkor is felkelés robban ki nemszámít,hogy szárazföldön maradnak.
Második:Szárazföldi katonák+Gyarmatosító hajó
Ha nem sikerült legyőznöd a szigeteden levő polisokat,azok is támadni fognak (márha maradt katonájuk :) )Ezen a héten sok harcos eleshet mivel a támadók elfoglalhatják a városod(a támadók mennyisége a várospontokhoz és sereghez van viszonyítva, hogy igazságos legyen és kevés katona mert napi 2 támadás pontokhoz és sereghez viszonyítva nehéz lenne!) és kiesel a túlélők közül.Itt nagy előny ha van szövetséged.
Harmadik hét:Az ellenségem,ellensége a barátom
Makedónok jöttek a világodra, akik szintén azt szeretnék de diplomatikus megoldást keres.Rájönnek,hogy nem lenne előnyös,hogy ha a perzsák (korábban idegenként emlegetve) kezére jutna.A görögök és a Makedónok egyesült erővel harcolnak a perzsák ellen.A városodban egységek jelennek meg,és néhány Makedón város is megjelenik a térképen (Ezekből a hét folyamán egyre több).A két Birodalom közti csatában,ami nem a városaidban zajlik te csupán annyit veszel érszre hogy egyre kevesebb vagy több perzsa vagy Makedón polis van.A belső falvak is átalakulnak Makedón polisokká.A győzelem akkor is a játékosok kezében van!Néhány nagyobb perzsa városokat nem tudták bevenni (Perszepolisz stb.:)Ezeket neked kell elfoglalnod.
1.Verzió: 4.Hét:Béke

Bár maradtak túlélő uralkodók a világ bezárul.A túlélők két kitüntetéssel gazdagodnak:Túlélő és ha még nincs meg nekik akkor a Hősi stratégia.A negyedik héten lehetőséged van elbúcsúzni régi városaidtól és belépni a hősök földjére, és szövetséges kézben tudni a világot
2.Verzió 4.Hét: Vereség
Ez csak akkor van ha az utolsó játékos is elbukott a csatában.
Visszaélések megelőzése
Maximum az erősebbek/tapasztaltabbak tovább talpon maradnak a csatában.
Vázlatrajzok
-
Érvelés:
Ez azért lenne jó mert izgalmat hozhatna azoknak a játékosoknak akik szerették a világot és valamilyen formában megtudják menteni.
Megjegyzés:
Ezzel a perzsás dologgal lenne még egy ötletem,de ezt majd akkor ha több hősök világa lesz.Akkor lesz érdekes.Lécci ne cikizd az Angol szöveget,tudom hogy hibásan van leírva.Sorry csak ez jutott eszembe de majd berakom a témába ha lesz új ötletem.
Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Fent