Szavazás foglalási rendről

Milyen foglalási rend legyen az új gyors világon?


  • Összes szavazó
    184
  • A szavazás lezárult .

Moira

Ex-CM
Üdvözletünk!

Decemberben várható egy gyors világ, amit már régóta beharangoztunk. De sajnos nagyon megoszlanak a vélemények abban, hogy régi vagy új foglalási rendű világ legyen. Pont ezért itt és a Facebook oldalon is szavazásra bocsájtjuk és a kettő együttes eredménye fog dönteni arról, hogy a Rethymno világ milyen foglalási renddel indul.

December 4-ig lehet leadni a szavazatokat! Minden vélemény és jelzés számít, így kérlek szavazzatok, szóljatok hozzá. Hadd lássuk pontosan, mik az igények!

Köszönjük
a Grepolis csapata
 

DeletedUser9909

Vendég
Azt lehetne kérni ,hogy ha meglesz a végeredmény akkor időben legyenek nyilvánosságra hozva a pontos paraméterek ,hogy lehessen időben készülni rá.
 

DeletedUser11605

Vendég
mi lenne ha ez a világ kettő foglalási rendszerrel működne ha lehetséges

és minden egység sebsebég 4-5 lenne
 

DeletedUser11608

Vendég
Moira a meduzák miért nem tengeri egyés,hogy ne keljen szálito hajozni mit a mantikort csak a vízen közlekedne és amikor el ér ki szál a tengerböl
 

DeletedUser11542

Vendég
Új foglalási rend! Az Olümpia 4-es sebességű volt és régi rendű. Most egy gyors, új rendűnek kell jonnie.
 

DeletedUser7947

Vendég
A 150 szavazóból több mint a fele az utóbbi 3 napban regisztrált tag...
És ez dönt a szerver kimeneteléről... vicces :)
 

DeletedUser9735

Vendég
A világ paramétereiről lehet tudni valamit?
Az rendben van hogy gyors és a foglalási rend szavazás alatt van, de a többi paraméter mi lenne?
 

DeletedUser11586

Vendég
A 150 szavazóból több mint a fele az utóbbi 3 napban regisztrált tag...
És ez dönt a szerver kimeneteléről... vicces :)
Az nem lehet, hogy ezek csak a fórumra regisztráltak most? Mert én is csak most regisztráltam ide, de pár világon már jártam azért.
 

DeletedUser9909

Vendég
A 150 szavazóból több mint a fele az utóbbi 3 napban regisztrált tag...
És ez dönt a szerver kimeneteléről... vicces :)
Kicsit sem gyanús a régi rend szavazata : user1 , user2 , user3 stb.
Főleg ,hogy az eddigi napokban kb 20 szavazat volt rá és tegnap este 1-2 órán belül fel lett nyomva 76ra
 

DeletedUser11635

Vendég
Hát, nem hittem volna hogy ennyien szeretik az új foglalási rendszert, szerintem gyors szerver sebességgel azért jóval izgalmasabb, a régi rend.
Aki új renden játszik az azért megy oda mert nincs ideje a régire, ezáltal gyors szerverre nemis való, akkor minek akartok gyors szervert új-foglalással, akinek nincs ideje a játékra, az játszon 1-es sebességü szerver új foglalással és Morál-al, és gyártsa egy hétig a sereget egy városba.
Vagy,ottvan pl a Pella- az nekik való.
 

DeletedUser11675

Vendég
Hát, nem hittem volna hogy ennyien szeretik az új foglalási rendszert, szerintem gyors szerver sebességgel azért jóval izgalmasabb, a régi rend.
Aki új renden játszik az azért megy oda mert nincs ideje a régire, ezáltal gyors szerverre nemis való, akkor minek akartok gyors szervert új-foglalással, akinek nincs ideje a játékra, az játszon 1-es sebességü szerver új foglalással és Morál-al, és gyártsa egy hétig a sereget egy városba.
Vagy,ottvan pl a Pella- az nekik való.
Azért ez vicces. Nekem van időm a játékra, elég, ahogy sok más társamnak is. Egyszerűen csak nem akarok régi foglalást játszani. Nekem az azt jelentené, hogy újra kell tanulnom a játékot. 4 szerveren jártam eddig, amik mind új foglalásosok voltak, ez is tud elég izgalmas lenni, nincs kedvem megtanulni újra játszani.
 

DeletedUser5325

Vendég
Mind a 2 foglalási rendnek meg vannak a sajátosságai. Réginél nem ajánlatos a falat felhúzni 5-nél nagyobbra. Az időzítésre nagyon kell figyelned! Ha nem tudsz beállni pont a gyarmi elé vagy pont mögé akkor sajna bukta a város nagy eséllyel ha az ellenfél érti nagyon a dolgát! Ellenben az új rendnél szinte kötelező a 25-fal toronnyal. Ott ugye adott hogy van 12 óra bevédeni a várost! A katapultok kiemelt fontosságú szerepet kapnak ilyenkor. Én játszottam mind a 2 renddel. Az új jobban preferál ennyi....:)
 

Moira

Ex-CM
  1. Régi - ostrom rendszer
    77 szavazat
    42,3%
  2. Új - lázításos rendszer
    105 szavazat
    57,7%

    Ez lett a fórum szavazás végeredménye. A mai nap a paraméterekkel együtt az összesített szavazatokat is nyilvánosságra hozzuk.
Azért pont erről lett szavazás, mert ez az, ahol nem egyértelmű, hogy mit kérnek a játékosok. A többi paraméternél elég jól kikövetkeztethető, hogy ki mit akar, de itt mindkét foglalási rendnek megvan a maga tábora és ahhoz ragaszkodik. Nem tudjuk máshogy felmérni, hogy mekkora a tábor, illetve, hogy milyen aránya van.
 

Moira

Ex-CM
A Facebook oldal szavazása alapján is az új, lázításos világ kapott elsőbbséget, így ezzel véglegesen eldőlt, hogy a 11-én indult világ új foglalási rendű lesz.

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a szavazáson!


Grepolis Magyarország created a poll.
27 November at 19:54 ·
December 11-én indul az új, gyors világunk. És a régen várt kérdés! Milyen foglalási rendje legyen?
(Fontos, hogy a fórumon is lesz szavazás és a kettő eredménye együtt fog számítani.)
December 4. reggelig lehet leadni a szavazatokat!

54%Új - lázításos
46%Régi - ostrom
This poll has ended.
 

DeletedUser11520

Vendég
Sziasztok!
Megtudhatnám,hogy mennyi ideig fog tartani a lázítás?
Előre is köszönöm!
Levente.
 

DeletedUser11725

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy lehet tudni hánykor indul 11 az új világ .Hány órától ?
 
Fent