Szabimód vs. prémium

DeletedUser

Vendég
Úgy vettem észre,hogy míg az internetes kapcsolatom hiánya miatt benyomtam szabimódra magamat,lejárt az aktivált kalmárom és a helytartóm is egy másik szerveren.A szabimód az aktivációs időt miért nem hosszabbítja meg?! Vagy ha nem hosszabbítja meg,miért nem lehet figyelmeztetni a játékost a leírásban?!Minimum 200 aranyam elnyelte a fekete lyuk a játékban,ami sajnos nem működik egészen logikusan! Sajnos szabimód aktiválásánál nem vettem ki a pipát az automatikus meghosszabbításból sem,mivel a fejemben meg nem fordult,hogy a prémium dolgaim nem pauzálódnak a szabi alatt!Ugyanis nem találtam erre utaló mondatot a leírásban!Gyakorlatilag meglopattam magam!!!
Azért vettem bátorságot új témát létrehozni ennek,mert hátha olvassák olyanok,akik feldolgozván az infót,el tudják kerülni a szituációt!
Sajnos ennyi volt ezzel kapcsolatban a szalonképes gondolatom! Remélem olvassa ezt valaki,aki képes megmagyarázni nekem,hogy történt a dolog! Gondoltam arra is,valaki igazán helyre hozhatná!
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket a Beállítások/Ügyfélszolgálaton keresztül, ott érdemben tudunk neked segíteni.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A szabadság alatt a prémium funkciók nem szünetelnek. Az automatikus hosszabbítást így mindenkinek magának kell ki és be kapcsolnia, attól függően, hogy miképp a legmegfelelőbb számára. A prémium oldalon külön felhívjuk a figyelmet az automatikus hosszabbítás létére. A jelen állás szerint nem fog módosulni a szabadság működése. Amint ezzel ellentétes információkat kapok, azonnal értesíteni foglak titeket. Megértéseteket köszönöm.

Tisztelettel
Moira
 
Fent