Szabadság?

DeletedUser

Vendég
Kedves Szupport (vagy akire tartozik)

1.) Béta
2.) Mozilla
3.) Támogatást szerettem volna küldeni egy foglalandó városba, a foglaló hajó már ben ült. A küldéskor "A játékos szabadságon van, nem támadható" - szöveg jelenik meg.Ez magában ugye még nem lenne probléma, viszont van olyan városom ahonnan tudok indítani védelmet.
Ahonnan próbáltam küldeni kb az esetek 50 %- ból sikerül a többinél a fenti üzenetet kapom és nem indíthatók a csapatok
4.) képet nem tudok rögzíteni, a felirat rövid ideig látható csak.
5.) Ma reggel tapasztaltam
6.) Elég sürgős lenne mert ez jelentősen befolyásolja a játék menetét.
7.) lásd 3.) pont
8.) igen

Intézkedésüket előre is köszönöm

Üdv Kbk
 

DeletedUser

Vendég
Tényleges szabadság módban lévő játékosnak nem lehet támogatást nyújtani, nem lehet támadni, és még kémkedni sem lehet utána. Csak akkor tudsz legközelebb egységeket küldeni oda, ha már visszajött.
 

DeletedUser

Vendég
igen
ezt tudom
éppen ez a problémám
némelyik városból engedi némelyiknél meg a szabadságos üzenetet kapom szinte egy időben
 

DeletedUser

Vendég
Akkor azok a városok olyan közel vannak a másik játékoshoz, hogy még akkor érnének oda az egységek belőle, amikor még nem aktív a tényleges szabadságmód. Egy idő múlva már onnan sem fogja engedni a csapatküldést.
 

DeletedUser3879

Vendég
Sziasztok!

1 nagyon fontos dolgot szeretnék kérdezni..
gamma szerveren 3 napja elkezdtem támadni 1 a szigetemen lévő várost.. velem 1 szinten volt..
nagy nehezen le is ütöttem.. kirobbantottam a felkelést.. ma reggel fél 6 körül telt le az első 12 óra.. viszont most hiába tart a felkelés nem tudom elfoglalni mert szabadság módba helyezte magát..
Ez szerintem elég helytelen dolog, h ilyet megtehet...

Szeretném tanácsotokat kérni, h ilyenkor mi a teendő, mert úgy érzem az a város nekem .. jár.. megküzdöttem érte....

válaszotok előre is köszönöm
Dragoncore
 

DeletedUser

Vendég
Ha már nem tudod támadni, az azt jelenti, hogy jóval a felkelés kirobbantásod előtt ő már aktiválta, így 48 óra elteltével belépet az aktív állapotba. Ebben az esetben meg kell várnod amíg kijön belőle, és újra neki kell menned.
 

DeletedUser3544

Vendég
Sziasztok!

Ha szabadságon vagyok de az aktiválódás előtt kiadtam építési vagy egységlétrehozási parancsot azok végrehajtódnak szabadság alatt?
Vagy minden megáll és amint visszajöttem onnan folytatódik.
Üdv
 

DeletedUser

Vendég
Minden megáll, és onnan folytatódik, amikor visszajössz.
 

DeletedUser

Vendég
Meddig lehet valaki szabadságmódban?? Van időkorlát?
 

DeletedUser

Vendég
Játékon belül Beállítások menü, Szabadság fül, első mondat első fele...
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm! Tényleg ott van:eek:, csak még én nem használtam a szabadság módot.
 

DeletedUser2921

Vendég
Játékon belül Beállítások menü, Szabadság fül, első mondat első fele...

az lenne a kérdésem,hogy szabadságra megyek prémiumos vip tagságival vagy megvett kalmárral papnővel akkor amíg szabin vagyok megáll a számlálója a kifizetett kalmárnak vagy megkell várnom amíg lejár és utánna menni szabira?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor az ostrom továbbtart, mikor már tart a szabadság mód akkor is (vagyis a támadónak szerencséje van, mivel nem tudják kiütni)
 

DeletedUser

Vendég
A szabadság módban a foglalás végigmegy, a maga rendje szerint ebben az esetben. Ha a gyarmatosító hajó befutott, akkor az a kikötőben is marad.
 
Fent