Szabadság

DeletedUser

Vendég
Sajna foglalják a városomat és az lenne a kérdésem,hogy nem lehetne -e megszüntetni a szabadság módot valahogy? Mert nem enged támadni és így elfognak foglalni! És ezt nem szeretném. :(:mad:
 

DeletedUser1598

Vendég
Idéznék a Beállítások/szabadság rész szövegből:

Beállítások/szabadság mondta:
A szabadság módot legkorábban 24 órával megkezdését követően, bejelentkezéssel szüntetheted meg.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A szabadság móddal kapcsolatban lenne egy kérdésem. Én úgy értelmezem hogy az első 48 órában a bekapcsolás után, a támadáson kívül minden ugyan úgy folyik mint rendesen.
Nekem tulajdonképpen ez a rész nem tiszta:
"ugyanakkor bányáid sem termelnek ki nyersanyagot"
Ez az első 48 óra letelte után lép életbe?
Köszi.
 

DeletedUser

Vendég
???

Én ezt nem értem egyátalán mire jó a szabadság múd?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A bányák nyersanyagtermelése szintén az első 48 óra után áll le (tehát amikor nem tudsz már belépni).

A szabadság mód arra jó, hogy ha tartósan nem vagy a gépnél (napokig), akkor lehetőleg ne szedjék szét a városaidat azok, akiknek jobban szükségük van rá ezen időszakban, mint neked :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen Messalina :)

Nagyon jó hogy van ilyen, én kb 7-9 napig nem leszek gépnél... szerinted meddig lennének városaim... Így 2 nappal előtte bekapcsolom, építkezek, és mire elvonulok szabira már nem vagyok támadható, és minden békében úgy vár mint amikor itt hagytam :)
 

DeletedUser

Vendég
Még egy kérdés felmerült itt bennem. Mi történik azokkal a csapatokkal amik kint vannak a szövetségeseknél támogatásba? Azok aktívak maradnak, vagy nyugodtan haza hívhatom őket mert inaktívakká válnak ahogy élesedik a vakáció mód?
Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Aktívak maradnak: ugyanúgy védik a célvárost, mint addig.
 
Fent