Szabad népességek!

BalazsPvP3

New Member
Helló egy olyan ötletem támadt,hogy mi lenne ha lehetne olyat hogy mit tudol pl egy falut kikellene fejelessz maxra ami mehetne nyersanyagalis de akár Harci pontal is és ha ki fejlessztetted max ra lehetne egy olyant hogy minden nap 1x tudnál szabad népességet kihozni a falukbol szerintem ez így realisztikus is lenne, élőben is ugyvolt a falvakba amikor a gyermekek megnöttek jöttek a király katonái és elvitték öket katonának. Véleményeket várom.
 

phoibosapollon

New Member
2 dolog. Van egy sablonja az ötletbeküldésnek (láttam taglistán olvasod épp úgyhogy nincs mentség :D), a másik pedig hogy van ilyen, nézd meg a falvaid opcióit jobban.
 

phoibosapollon

New Member
2. bejegyzés az oldalon.
"Olvass el! Ötlet beküldésének menete, kritériumok, sablon."
A falvaktól nem csak nyersit tudsz kivenni, hanem egységeket is, nem is tudtad? Vagy nem erre gondoltál?
 

DeletedUser12122

Vendég
BalazsPvP3
Javíts ki, ha tévedek. Te kifejezetten szabad népesség "sarcolására" gondoltál ugye? Tehát az lenne a lényeg, hogy ha mondjuk egy városodban már maxos a tanya, kevés a népességeb, de mégsincs katonád (mondjuk támogatni vannak, vagy nem tudom) akkor szépen sarcolsz mondjuk 20 szabad népességet egy faluból?
 

Fondü 2

New Member
Az mondjuk nem lenne rossz. Nyilván nem nagy számban, de egyszerre mondjuk 10-et és természetesen lenne egy maximum, mert úgy akár valaki 10.000-t is összeszed. De akár lehetne különböző tevékenységekkel is.
 
Fent