Szövifórum új bejegyzés indikátora bugos

DeletedUser

Vendég
Az viszont biztos, hogy bug, és nem is tudom elképzelni, hogy fícsörnek szánták a fejlesztők, hogy levél érkezésekor a szövifórum ikonján is megjelenik egy kis kék karika, benne egyes. Levél megnyitásakor annak ikonjáról eltűnik, a szövifórumról viszont csak az oldal újratöltésével... És ezt már két hónapja nézegetem, írni csak azért most írok róla, mert ma reggel újabb variáció jött elő (nemtom, van-e összefüggés a tegnap délutáni elérhetetlenséggel és az éjjeli response errorral). Tehát összességében:
-- Levél érkezésekor szövifórum ikonja is érkezést jelez.
-- Érkezett komment elolvasása után más fülre kattintva az elolvasott kommentet tartó fül újra bekékül.
-- Inaktív szövifórum ikonján (vagyis amikor nem vagyok szövitag) is megjelenik indikátor, értelemszerűen ilyenkor nem tudom ellenőrizni, hogy van-e új komment, viszont a szám is tud pörögni, nem csak egyes -- és erre most nem emlékszem biztosan, de mintha ez az eset a levelezéstől függetlenül ment volna...
-- Ma reggel belépéskor volt egy levelem meg egy jelentésem. A jelentés megnyitásával megjelent az indikátor a szövifórumon, pedig nincs új bejegyzés.

Szóval szintén, nem halálos, de amikor az ember válaszkommentet vár, igen zavaró tud lenni. Mondjuk úgy, sokat ront a játékélményen.
 
Fent