Szövetségi profil beállítása?

DeletedUser

Vendég
Hali!

Megtudná nekem valaki mondani, hogyan tud hivatkozásokat, sorkiemeléseket, stb. csinálni a szövetség profilján.

Ezeket a lehetőségeket jelenleg csak a személyes profilomnál látom.

Válaszokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!

De még most sem lettem okosabb.

A saját profiomnál a gombokat haszáltam.

És itt?


Köszi!

mostmár értem:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Profil szerkesztése

A szovetség profilját, vagy képfeltoltést csak az alapíto tudja szerkeszteni vagy a tagok is? Mert mikor rámegyek a szovetségre és ott a tulajdonságokra nincs ott semmi és nem is tudom szerkeszteni.
 

DeletedUser

Vendég
A profilt csak az alapító és a vezér tudja módosítani.
 

DeletedUser

Vendég
Számlálót is lehet beépíteni Szövetség adatlapra? :D vagy csak ez a szöveg módosítás a nyerő? :(:eek:

(hányan nézték meg szövetség adatlapját) :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan tudok beszélni a szerkikkel?
Mivel hogy lenne egy pár kérdésem.
Botond
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
lenne egy kérdésem hozzátok:)
Hogyan lehet beírni a szövetség klán nevét a saját klánunk főoldalára,ha több is van?Mert csak az egyiket mutatja(mindig azt amelyik klánnal a legutóbbi szövit kötöttük.A régieket nem.)

Üdv:pieria
 

DeletedUser

Vendég
Szövetség > Belső hírdetmények.

Ott kell felsorolni őket BB kóddal!
 

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy hülye vagyok de hol van az a BB kód.

Ott tényleg nincs. Manum facere kell bepötyögni. Vagy a másik verzió: fórumhozzászólásként elkezded szerkeszteni (ott ugye van BB-kód), majd a szerkesztett szöveget nem hozzászólásként mented el, hanem kimásolod, át a profilszöveghez, és voilá, kész is van.

(fórummoderátorok, nem szeretné valaki ennek a topicnak a címét javítani "Szövetségi profi"-ról "Szövetségi profil"-ra?)
 

DeletedUser

Vendég
ha egy szövetség eléri mondjuk a 80000 pontot és beállít egy olyan lobogót, ami csak e pontszám fölött érhető el, majd visszacsúszik néhány pontot, 80000 alá, akkor mi történik?
 

DeletedUser

Vendég
Ha minden igaz, akkor megmarad a zászló, de addig nem lehet új 80000-es zászlót választani, amíg nem teljesül ez a feltétel.
 

DeletedUser3537

Vendég
Szövetség profil

Sziasztok!

A szövetségi profilba be akarok rakni néhány kapott levelet, mert van egy kissebb gyűjteményünk, és hát ebben vannak káromkodásnak titulált szavak. Szerintem nem gáz, de én már annyi mindenen meglepődtem ebben a játékban, hogy inkább megkérdezem. Lehet-e ilyen tartalmakat közölni a szövi profilján, vagy sem?
Elvégre az olvassa el aki akarja, mint a levélnél..

Ennyi lenne csak. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Erősen nem javaslom. Több okból sem.

Egyrészt mert a privát beszélgetések nem véletlenül viselik a "privát" jelzőt.

Másrészt pedig a szövetségi profilon másokat sértő tartalmat tilos megjelentetni. Én spec. ide értem azt az esetet is, amikor saját magát minősíti le a kedves kolléga.
 

DeletedUser3537

Vendég
Értem.
Köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent