Szövetségi "Himnusz"

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Gondolkoztam, hogyan lehetne a szövetségeket még egyedibbé, még jobbá, még különbözőkké tenni, és végül ez jutott eszembe.

Az ötlet: A szövetségen belül alapítói jogokkal el látva jónak tartanám, hogyha be lehetne állítani a szövetségnek egy himnuszt, egy számot, ami rögtön be kapcsolódik ahogyan a szövetségi profilra lépsz. Például: Jelentkezni szeretnél az xy nevű szövetségbe így rá kattintasz, és rögtön be kapcsolódik egy zene, amit a szövetség alpítója állított be "himnusznak"
Természetesen, hogy el kerüljük a felháborodásokat, vagy egyszerűen ha már idegesítenek a zenék a beállításoknál lehessen blokkolni a funkciót, hogy ne halljad.
Visszaélni szerintem nem lehet vele, csak különlegesebb lenne a játék, és a zenei arcát is meg ismerhetnénk pár szövetségnek.^^

Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem

Dartnessus
 

DeletedUser8461

Vendég
Az alap otlet jo, de en ugy kepzelnem el, hogy lenne egy hang ikon a szovetsegi oldalon, es aki szeretne, lejatszhatja.
 

DeletedUser

Vendég
Hááát visszaélni...Mi van hogyha nem megfelelő tartalmú zenét töltenek fel ? o_O
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz, éppen ezért jelenteni lehetne bizonyos szövetségek himnuszait, ha nem megfelelő a tartalmuk. Specko engem semmilyen zene nem zavar. :)
 

DeletedUser

Vendég
aham.
Nem arra gondoltam hogy a zene stílusával lenen gond v. ilyesmi
 

DeletedUser

Vendég
azért lehetne vele visszaélni, mert trágár dalokkal is elő rukkolhatnak a vezetők, ezenkívül sok helyet is foglalna szegény grepolisosok gépein, bár ez nemtom mennyire gond náluk de több ezer hosszú zeneszámot nembiztos h akarnak tárolgatni
esetleg legyen hasonló, mint a zászlók, h csak egy bizonyos pontszám után lehet himnuszuk, és akkor a már említett problémát is könnyebb lenne kiküszöbölni, mert ezért 100 és 10000 zeneszám meghallgatása között van különbség
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz, de természetesen lehetne jelenteni a himnuszokat.
Tényleg nem lenne rossz zászlók módjára... vagy esetleg egy-egy zászlóhoz is járhatna himnusz... de egyenlőre maradok az eredetinél.
 

DeletedUser8330

Vendég
Üdv!
Én egy kicsit alakítanék az ötleten...
Szerintem kicsit érdekes lenne, hogy betesznek egy tíz perces diszkószámot. (hogy nézne ki egy ilyen játékban!)
Szerintem lehetne úgy, hogy van néhány hangtípus.
Van egy természetes (pl.: madárcsicsergés), van egy hangszer (pl.: fuvola), és egy alap hang (pl.: lágy hang, esetleg ének).
Minél nagyobb a klán pontszáma, annál több hangot lehet elérni. Vannak kisebb effektusok, pl.: egy gally letörik.
Azt, hogy milyen hangok kerülnek be a játékba, azt a fejlesztőkre bízom.
Szerintem hangulatosabb lenne tőle a játék!
 

DeletedUser9302

Vendég
Armin King!

Szerintem erre a problémára időkeretet kéne bevezetni, tehát max. 3 perc, vagy kevesebb.
Pl.: Gally letörik annak szerintem nincs értelme.
A fejlesztők pedig figyelhetnék, mit tesznek fel, (trágár szöveg, antiszemita szöveg...stb)!
A másik, hogy túlbonyolítaná a játékot!
Esetleg olyan lehetne, hogy zászló pontszámonként lenne egy alapzene, amit az alapító felülírhat!

RÖviden, Nem Támogatom az ötleted!
Dartnessus ötletét változatlanul Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
egy szerveren van kb 2000 szövetség, ha mindegyik választ magának himnuszt, aminek a hossza nincs korlátozva akkor az 2000-8000 perces himnuszokat eredményezne, ami 33-133 órát jelent, ha egy grepoliszos ember dolgozik (ez csak tipp, ha túl sok v túl kevés akkor sorry) 5 órát/nap akkor 1 embernek akinek csak ez a dolga, nem tart szünetet, nem alszik el egy unalmas zene közben, és tud az összes nyelven, amin a zene lehet, mert azt senki sem mondta h csak magyar dalok lehetnek, annak 7-27 napba tellene ezeket meghallgatni
akkor még nem beszéltem a himnuszváltogatásról, tehát ezeket folyamatosan kéne ellenőrizni, így ha nem akarják h egy hétig is bennmaradhasson egy rasszista szöveg (csak példa) akkor 7-27 olyan embert kell erre alkalmazniuk, akik megfelelnek a fent leírt kritériumoknak, amiből szerintem nemhogy az innogames-nél, még a világon sincs 1 se, aki a világon minden nyelven értene
ha viszont csak az 50(hasra-ütéses-szám) legjobb szövi kap himnuszt, akkor azok egyrészt nagy valószínűséggel nem fogják kockáztatni a szép szövetségüket azzal h benyomnak egy 20 perces szitok áradatot, másrészt könnyebben lehetne ellenőrizni, ha ezt mégis megtennék
hát ez lenne a véleményem, kíváncsi vagyok h végül mi lesz az ötlettel, de ha bevezetik az én, vagy más valaki finomításait, akkor támogatom
 

DeletedUser9302

Vendég
Mint korábban írtam le lenne korlátozva: max 3 min.
2000*3=6000 összesen tehát 100 óra.

Az nem olyan sok minden szövetségre nézve.
Emellett az ilyen 1-2 tagú profiltalan szövik nem hiszem hogy élnének a lehetőséggel.
 
Fent