Szövetségi fórum

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha egy szövetségben Vezető vagyok, akkor teljes mértékben tudom szerkeszteni a fórumot. Van egy olyan gomb a fórum jobb felső sarkában, hogy funkciók. Ezen belül van néhány gomb: mindet kiválaszt; áthelyezés ide.
Alattuk pedig a következők: kijelöltek törlése; kijelöltek bezárása/kinyitása; kijelöltek fontossá jelölése
A kérdésem: Hogy kell kijelölni a fórumszálakat???

Előre is köszönöm a válaszokat!
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Minden áltéma előtt van egy ikon, egy kis újsághoz hasonlítanám. Mint itt a nagyfórumon a kis koszorú a főoldalon.
Arra kell rákattintanod a szövetségi fórumon. Amennyiben sikeres egy kis pipa jelenik meg az ikonon, amely a fórum elhagyásakor eltűnik (vagy egyéb műveletekkor).

Remélem segíthettem!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!
A problémám az lenne, hogy eltűnt a téma áthelyezése funkció a szövetségi fórum Funkciók menüből. A legutolsó fejlesztésnél ezt kivették, vagy az én gépemmel van a gond?
 

Gitta72

Member
Szia

Ha a fórumszál meg van osztva más szövetséggel is akkor nem tudsz áthelyezni topikokat...
Egyéb esetben ha meg van hozzá a jogosultságod akkor át tudsz helyezni topikot máshova is..
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem,hogy a Grepolis-os app-ban mikor lesz változás a forumozás terèn?
1. A szövegek nagyítása kètujjas módszerrel
2. BB kódok használata
3. Szálak oldalakra bontása (pl.:1 oldal 10 hozzászólás)

Válaszotokat köszönöm!

A fejlesztèsek során azt veszem èszre,hogy inkább a kinèzetre mentek,mint a használhatóságra! Mivel ez a játèk leginkább a fórumozástól függ, mivel inkább csapatjátèk mint egyèni, ezèrt ennek a fejlesztèse szerintem elsőrendű kellene hogy legyen!
 

DeletedUser

Vendég
Tapasztalat szerint kb. soha, már vagy a kijövetele óta sír mindneki a fórum használhatatlanságára az apps esetében, de még soha nem is mondták, hogy tervezik megoldani - és eddig nem is tették... És igen, szinte mindenhol ez igaz, a rendes verzióban is inkább a cicomával foglalkoznak, mint érdemi változásokkal-funkciókkal, több kirívó hiba is már lassan 1 éve nincs javítva (némelyik pedig orbitális e téren, s hiába jelzi az ember a szupport-nál, részemről ez az egész hibajelentgetés már-már feleslegesnek tekintett)...
 
Fent