szövetségi fórum

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A szövetségi fórumban rámegyek egy témára,válaszra,írok valamit és nem írja alúl ,hogy kűldés.:(
 

DeletedUser

Vendég
???

Neked az nem elég amit ott látsz?


Hozzászólás létrehozása
 

DeletedUser

Vendég
S.o.s.

Szigetnézetben megnézed kik a szomszédaid (társak, szövetségesek) és írsz nekik levelet.
 

DeletedUser

Vendég
De ha mást akarok írni?!semmit se bírok!!nem bírom elkűldeni!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Írás

Hol és mit szeretnél írni illetve elküldeni, mert ez így eléggé zavaros.
 

DeletedUser

Vendég
pld.:a chatba,viccekhez...
sok helyre,de nem tudok mert nem írja alúl ,hogy kűldés!
 

DeletedUser

Vendég
4

Néggyel feljebb már megválaszoltam.

Rá kell kattintania a:

Hozzászólás létrehozása
 

DeletedUser

Vendég
9

Menthetetlen vagy. Ez a lehetőség alapból meg van mindenkinek aki szövetség tagja.

Ha válaszolni szeretnél valamire akkor Uj téma, beírod és utána hozzászólás létrehozása.

Ha ezek után sem tudod akkor jobb ha befejezed a játékot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Kedves Aragorn,

tudnál készíteni egy screenshot-t és elküldeni vagy ide vagy pedig a beállítások - ügyfélszolgálat - kérdés oldalra?

Ha látom pontosan, hogy hol nincs olyan gomb, aminek lennie kéne, már tudok neked válaszolni.

Egyebekben rámész a fórumra, ott a válasz gombot megnyomod, lent beírod az üzenetet és bal alsó 'hozzászólás létrehozása' gombot megnyomod. Ennek működnie kellene.
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

mi az a screenshot?nem nagyon értek az ilyenekhez.
készítettem egy képet rólla(a szövetségi fórumról),azt hogy lehet itt elkűldeni?
 

DeletedUser

Vendég
dehogynem tudod :)
a screenshot nevezik képeknek! (már ha a screenshot gombbal csináltad és nem telefonnal vagy fényképezővel!)
az előbbi verziónál, ha elkezdesz üzenetet írni a forumba mondjuk akkor alul találsz egy ilyet : "választható opciók " ! itt felsorolja milyen fájlokat is tudsz csatolni és ad két lehetőséget : a számítógépedről vagy url formájában a netről szeretnéd e csatolni.
ha teloval csináltad és a Moira egy női nevet takar akkor próbáld privátban elkérni a számát és átküldeni neki mms-ként :) (végül a számot küld el nekem is :p)

sok sikert!
menni fog!
 

DeletedUser

Vendég
mostmár minden jó!letőltöttem a mozillát és mostmár minden rendben!!:D:D:D
 

DeletedUser922

Vendég
Ave !
Annyira egyértelmű !
milleri ! A három orvos nagyon jó :D
Ajánlom még : dr. Türelem / az ilyen játékosokhoz /Nem csak olvasni kell tudni , értelmezni is !
 

DeletedUser

Vendég
145patientH.JPG
 

DeletedUser

Vendég
Te aztán nagyon kedves segítőkész játékos vagy!
Szólj hozzá, hogy nekem sincs ilyen funkció adva! Alapító vagyok, minden jogosultságom megvan, mégsem tudok a témákba beleírni!
Hihetetlen mi?
aragorn555, szerintem ez rendszerhiba. Forduljunk egy csapattaghoz, aztán majd meglátjuk!
 

DeletedUser

Vendég
az egész fórum televan azzal az egyetemes jó tanáccsal,hogy HASZNÁLJ NORMÁLIS BÖNGÉSZŐT!! csodát tesz
 

DeletedUser

Vendég
édesanyám filozófiatanár... ehez jár egy még az ókori görögországból zeuszék előttről való számítőgép... 14 colos monitor ami egy kisebb asztalnyi helyet foglal el, laza 5-6 perc alatt fől álló rendszer és hasonló finomságok :D , amit meg szegény gép tudna azt anyukám állítja el rajta az informatikusok és pici fia nagy-nagy őrömére....
na ez a gép produkál olyanokat, hogy szeretnék elolvasni egy már régebben is olvasott üzenetet és egyszerűen hiányzik az utolsó pár sora... OK, az egész alapképe a grepolisnak másfél*14 colnyi képernyőméreten terül el és lehet görgetgetni össze-vissza, de az üzenet példánál se görgetési lehetőség sincsen, se válaszadási, se előnézeti, se semmi.Új Firefox??? szerintetek meghatja ezt a gépet?? :p:p dehogy is! tök mindegy neki... ugyanúgy nem tölti be rajta csak harmadszorra a szigetnézet módot miközben okos kérdéseket tesz fől, hogy szeretném-e, ha megjelenne a kép...
hát ja, az első 2 alkalommal amikor meglátogattam anyut 1-1 új egeret és billentyűzetet kellett hozatni utána az iskolai raktárból miután szétvertem őket a falon idegességemben :p :D .....
VISZONT egy pillanatig nem hittem azt, hogy ezt a játék rendszerhibája, fejlesztési rendellenessége , szerver túltelítettsége esetleg az adminok figyelmetlensége okozná s bár ideges és mérges voltam mégse éreztem úgy, hogy mérgelődő fórumozással és ellenségképzet teremtéssel majd jobb lesz nekem....
Mély tisztelettel kérem és javaslom minden hasonló hibát főlfedező játékosnak, hogy előbb otthon nézzen körül a saját háza táján (vagy a szomszéd gépén tartson önellenőrzést ),
hiszen az
IGAZSÁG NEM MINDIG ODAÁT VAN!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent