Szövetségi fórum hiba

DeletedUser

Vendég
Szevasztok.
A thetán a "szövetségi fórum" nem használható nálam.Ráklikknél csak egy üres ablak ugrik fel.A játék kezdete óta.Nem mondom,hogy nem idegesítő.
 

DeletedUser

Vendég
A hiba csak Internet Explorer böngésző használata esetén jelenik meg!
A játék nem támogatja az Internet Explorert.
Használj Firefox vagy Chrome böngészőt!
 

DeletedUser

Vendég
Nos ez nem egészen igaz..firefoxal,operával,cookiek törlésével mindenel próbálkoztam,de sajnos elég sok hiba van...remélem hogy ez változni fog.
 

DeletedUser

Vendég
A fejlesztők dolgoznak a hibák elhárításán!
Mindenkitől egy kis türelmet kérünk!
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan ez nem szövetségi fórum hiba, de nem akartam neki új topicot nyitni.

Szóval a "Belső hirdetmények" egy kicsit kezelhetetlen lett. Nem mindenhol csinál a rendszer sortörést és most kissé kaotikusan néz ki :D

Sütiket töröltem, de nem változtatott rajta :)
 

DeletedUser

Vendég
Minden tiszteletem mindenkinek,de ez már kicsit gáz,az este szinte nem is lehetett használni és most megint belassult a szerver mint a halál...nem értek hozzá de nem lehetne a hibákat megoldani éjjel mikor kevesen vannak gépnél?és egyáltalán mi a probléma?az uj szeróval értem hogy lehet még gond de a gammával mi a probléma?
 

DeletedUser

Vendég
Alpha jól működik, viszont a Belső hirdetményünk továbbra is elég kaotikusan néz ki :D
 

DeletedUser

Vendég
Valamennyi ország valamennyi világával probléma volt az elmúlt napokban. A rendszergazdák azon dolgoznak, hogy ez a jövőben ne fordulhasson elő.
 

DeletedUser

Vendég
A probléma nálam azóta nem jelentkezett, viszont még mindig zavar, hogy nem működik normálisan a "Belső hirdetmények" :(
És erről még választ nem kaptam. Ügyfélszolgálatra menjek vele?
 

DeletedUser

Vendég
szövi hiba

Több világban is játszom, eddig a szövetség menünél soha nem tapasztaltam / pedig internet explorel t használok/ hogy a szövetség menüpontban

szövetség ...................konföderáció között csak a nagy semmi van


továbbá a meghívóknál egyszerre több szövetségtől kaptam meghívót,de úgy egymásra torlódtak, hogy rossz szövit jelöltem meg, de nem tudok kilépni, mert nincs hol
tud valaki segíteni ????
 

DeletedUser

Vendég
Ez a hiba csak az Internet Explorer használata esetén jelentkezett, és csak a Theta világban.
Javasoljuk az áttérést a Firefox vagy a Chrome böngészőre a zavartalan játék érdekében.
 
Fent